MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Nelly & The St. Lunatics - Who's the Boss (2006)

mijn stem
2,17 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Fast Life

  1. Intro (1:46)
  2. Gimme What U Got (4:12)
  3. Sticky Now (5:13)
  4. Ice-E (3:39)
  5. Joyous Occasion (4:23)
  6. Who's the Boss (4:05)
  7. Got Myself a Date (3:24)
  8. Check the Rhyme (4:44)
  9. Gimme What U Got [Remix] (4:39)
  10. Tonight (5:23)
  11. Check the Rhyme [Remix] (3:59)
totale tijdsduur: 45:27
zoeken in:
avatar
eazyfan
damn een samenwerking met Nelly en dan nog Who's the Boss noemen??zijn zij duidelijk niet.

avatar
Relax
mischien ook van die south side gastjes

avatar van thomzi50
2,0
Nee, dit is Nelly's groep van vroeger, waar hij Batter Up en ee album (Free City) vroeger mee uitbracht. Deze EP heeft Fastlife nu uitgebracht om wat geld te verdienen, maar al het materiaal is opgenomen voordat Nelly bekend werd.

avatar van thomzi50
2,0
Ik heb hem geluisterd, en anderen moeten dat zeker niet doen. Het is een beetje geldklopperij, Nelly heeft er volgens mij zelf weinig mee te maken. Op deze cd zijn de heren niet zo commercieel ingesteld als later, maar dat laat nog duidelijker zien ze weinig tot geen talent hebben. 2*

avatar
Relax
thomzi50 schreef:
Nee, dit is Nelly's groep van vroeger, waar hij Batter Up en ee album (Free City) vroeger mee uitbracht. Deze EP heeft Fastlife nu uitgebracht om wat geld te verdienen, maar al het materiaal is opgenomen voordat Nelly bekend werd.


Verklaard ook waarom het Nelly & is en niet gewoon The St. Lunatic
Ik heb het album nu trouwens ook.

avatar
Relax
Ik geef het zelfs een 1,5, ten eerste, wat een vervelende beats, saai en eentonig, het had zeker potentie.
Daarna de teksten, " Ik heb alles, auto's, geld, diamanten en je kan me niets maken " ok toen viel ik in slaap.

avatar van thomzi50
2,0
De teksten waren inderdaad kut met peren

avatar van Nine
2,0
Album is nooit echt bekend geworden en is wel duidelijk waarom. Staan wel paar leuke nummertjes op maar daar blijft het ook bij. Het lijkt allemaal op elkaar en lijkt helemaal niet op de style die nelly heeft of HAD. 2*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.