MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Flogging Molly - Whiskey on a Sunday (2006)

mijn stem
3,95 (31)
31 stemmen

Verenigde Staten
Punk / Folk
Label: SideOneDummy

  1. Laura (4:18)
  2. Drunken Lullabies [Acoustic] (4:57)
  3. The Wanderlust [Acoustic] (3:39)
  4. Another Bag of Bricks [Acoustic] (4:07)
  5. Tomorrow Comes a Day Too Soon [Acoustic] (3:41)
  6. The Likes of You Again [Live] (4:11)
  7. Swagger [Live] (2:17)
  8. Black Friday Rule [Live] (12:01)
  9. Within a Mile of Home [Live] (4:36)
  10. What's Left of the Flag [Live] (4:13)
totale tijdsduur: 48:00
zoeken in:
avatar van L_T_B
4,5
Dit pakketje bevat een live cd en een dvd. De cd bevat een aantal akoestische nummers en een aantal nummers die opgenomen zijn tijdens één van de vele live-optredens. Op deze live-nummers is de intesiteit, maar ook de vrolijkheid, van deze band goed te horen. De dvd bevat een documentaire waarin de band gedurende 2 jaar gevolgd is. Ook het optreden op Lowlands komt hierop voorbij. Niet de meest gepromote muziek op MuMe (Rihanna ), maar zeker de moeite waard voor degene die zich buiten de gebaande wegen willen begeven of iedereen die gewoon een keer kei-vrolijk wil worden! Van mij heeft hij in ieder geval al een 4,5* gekregen.

avatar van Glurp
ben opzoek naar de dvd hiervan
(iets met pindakazen)


OFF-TOPIC www.fabchannel.com/floggingmolly

avatar
Wow, een 12 minuten durende versie van Black Friday Rule, dat moet ik horen!

avatar
4,5
obsessed schreef:
Wow, een 12 minuten durende versie van Black Friday Rule, dat moet ik horen!


fantastish nummer dat 4,5 *

geweldig mee slepend album

avatar
5,0
Super goede cd! Mooie Ierse folkspunk zoals we van Flogging Molly gewend zijn. Staan een aantal akoestische nummers op die leuk klinken maar vooral de live nummers vind ik erg goed, en zoals eerder gezegt, een 12 minuten durende versie van Black Friday Rule!

I want to believe in myself once again, So I dream of a man whose hopes never end!

Geweldige cd!

avatar van snarf349
een grote feesttent, bier, mooie vrouwen en flogging molly, wat wil een man nog meer.

oleoleoleeeee

avatar
Geweldige plaat
Erg mooie versie van Drunken Lullabies akoestisch

avatar van hansjuvefan
4,0
De live versies zijn natuurlijk prachtig. De akoestische bewerkingen vind ik toch een heel stuk minder mooi dan de originele. De muziek van Flogging Molly hoort niet akoestisch te zijn, het verliest daarmee zijn passie en jeugdigheid.
Mooie coverart overigens

4,0*

avatar van AOVV
4,0
Helemaal eens met hansjuvefan. Flogging Molly is een erg goede liveband, enorm energiek. Luister maar eens naar deze liveversie van 'Swagger', geweldig gewoon. Of het erg lang uitgerokken 'Black Friday Rule', in studioversie al een prachtig nummer, maar in deze versie zo mogelijk nog beter. Zanger Dave King weet hoe hij het publiek op z'n hand moet krijgen. Net daarvoor nog niet uitgebrachte 'Laura' is ook een prima nummer, enkel de akoestische versies zijn niet zo goed als de originele versies; ook daarin ben ik het volmondig eens met hansjuvefan.

4 sterren

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.