MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ome Henk - Ome Henk en de Tovenaar van Salsa Borenco (1997)

mijn stem
2,96 (12)
12 stemmen

Nederland
Pop
Label: CNR

  1. Introductie door de Tovenaar van Salsa Borenco (0:57)
  2. Ik Zing Dit Lied voor Ome Henk * (3:40)
  3. Ome Henk in Zezamstraat (Deel 1) (0:38)
  4. Zezamstraat Tjoen (0:32)
  5. Ome Henk in Zezamstraat (Deel 2) (4:25)
  6. Hallo, Weet Je Wel Wie Ik Ben (3:27)
  7. Weg met Henk! (4:10)
  8. Olleke Bolleke (3:01)
  9. De Nationale Pindakaas Test (1:10)
  10. Overlast op de Hoekzijdsestraatweg (7:09)
  11. Vette Worst (3:05)
  12. Ome Henk Kijkt TV (Deel 1) (4:20)
  13. Uncle Henk's Bruine Bonensoep (0:17)
  14. Ome Henk Kijkt TV (Deel 2) (1:43)
  15. Arie in Zijn Ferrari (2:27)
  16. Royaal Regelt het Allemaal (1:07)
  17. Het Ed en Ted Bouwpakket (1:32)
  18. Die Is Dom, Ja! (2:56)
  19. Hoogtepunten van Deze CD (1:10)
  20. Dat Was 'T, Zet Je CD Speler Uit! (12:16)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 56:22 (1:00:02)
zoeken in:
avatar van Mart
3,0
Eén van de mindere Ome Henk CD's, er staan te veel 'vullers' op (met name het laatste nummer, hoe bedoel je ik wil een CD opvullen?). Toch krijgt deze van mij 3 sterren, omdat er de 'klassieker' Ome Henk In Zezamstraat opstaat. Ik moet elke keer lachen als ik dat verhaaltje hoor

3*

avatar
neo
Is dat zo Tommy?

avatar van gemaster
3,0
Nummer 20 is juist het hoogtepunt. In het jaar 2000 had je in kleine dorpjes alleen nog maar telefoonlijn internet. Die mensen betaalden dus per tik. Een klasgenootje van me hoorde dat ik een vette live set had van DJ Tiesto. Dus ik had afgesproken die live set als mp3 naar hem te sturen. In werkelijkheid stuurde ik via ICQ het laatste nummer van deze cd naar hem toe, dat dus bestaat uit 12 minuten lang het zinnetje 'Zet je cd speler uit'. Na 4 uur verstuurtijd verspreid over 3 dagen had mijn klasgenoot eindelijk het nummer binnen. Toen hij hoorde wat het was werd hij natuurlijk woedend, maar ik heb me dood gelachen.

Oh en voor de cd zelf: leuke Ome Henk cd, met de klassiekers 'Ome Henk in Zezamstraat' en 'Royaal Regelt Het Allemaal'(Halllooooooooooooo, met Harry!)

3*

avatar van Mart
3,0
Voor diegenen die het nog niet wisten: In 'Zet Je CD-Speler Uit' zit een geheime boodschap, ergens TUSSEN de achtste en negende minuut.

avatar van Paap_Floyd
3,0
Wel, ik heb deze vandaag gekocht In de goedkopiebakken van Concerto vond ik hem. Ik vind het zeker 1 van de leukste Ome Henk albums. En dat laatste nummer is inderdaad geniaal

3,5*

avatar
Raekwon the chef
deze heeft m'n broer, best leuke cd, maar ik vind eigenlijk die liedjes weinig toevoegend en eigenlijk ook gewoon vervelend, Ome Henk in Zezamstraat 1&2 en Overlast op de Hoekzijdsestraatweg zijn wel toppie

avatar van Paap_Floyd
3,0
De liedjes doen het 'm hier inderdaad niet, maar de sketches vind ik stuk voor stuk geweldig Geweldig flauw ook vooral

avatar van KILLERBEE99
Dat Was 'T, Zet Je CD Speler Uit!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.