menu

Andy Stott - Too Many Voices (2016)

mijn stem
3,59 (52)
52 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Electronic
Label: Modern Love

  1. Waiting for You (2:41)
  2. Butterflies (4:23)
  3. New Romantic (5:39)
  4. First Night Alone (5:45)
  5. Forgotten (5:47)
  6. Selfish (4:34)
  7. On My Mind (6:16)
  8. Over (5:04)
  9. Too Many Voices (6:07)
totale tijdsduur: 46:16
zoeken in:
avatar van dix
dix
Dat wordt blind aanschaffen

avatar van Jazper
Vreemd, dit album heeft helemaal geen stemmen..

avatar van dix
dix
Toch wel, plaat is volledig a capella opgenomen.

Bizonder project, zie ook de site van Modern Love

avatar van Broem
Ben benieuwd. Ben voorganger Faith in Strangers aan het luisteren en zie de release van een nieuw album van Andy. Op de lijst ermee.

avatar van Teunnis
Op het eerste gehoor ontbreekt het aan een knaller als Numb of Violence om direct enthousiast te worden. Het is voor mijn (eerste) gevoel wat asbtracter. De afsluiter viel me het meest op: heel erg Oneohtrix Point Never.

avatar van Jessensei
4,5
De meesten zullen 'Faith in Strangers' de betere plaat vinden, maar deze ligt persoonlijk dichter bij mijn smaak als het op elektronische muziek aankomt. Let wel, je zal me nooit horen zeggen dat 'FIS' slecht is. Integendeel. Het is onmiskenbaar een goed gemaakte plaat die enkel van een genie kan komen, maar voor mij was ie bij momenten een tikkeltje te brutaal.

Wat mij zo aanspreekt in Stotts werk is de perfecte balans tussen brute duisternis en sensuele dansbaarheid (zie zijn dubbel-EP van vroeger en 'Luxury Problems'). Op 'FIS' vond ik de balans te veel overslaan naar het eerste. Op 'Too Many Voices' daarentegen is het evenwicht weer helemaal terug. Op een track als 'Butterflies' kunnen heel mooie kindjes gemaakt worden, me dunkt.

By the way: fantastische hoes wederom. Ik weet niet of Stott ze zelf kiest, maar het getuigt in ieder geval van veel smaak.

Gast
geplaatst: vandaag om 22:38 uur

geplaatst: vandaag om 22:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.