MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rachael Sage - Choreographic (2016)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Pop
Label: MPress

  1. Heaven (Is a Grocery Clerk) (4:03)
  2. Loreena (3:52)
  3. Try Try Try (4:00)
  4. Home (Where I am Now) (4:34)
  5. I Don't Believe It (4:05)
  6. French Doors (4:50)
  7. Clear Today (3:04)
  8. I've Been Waiting (3:52)
  9. Learn to Let You Go (4:16)
  10. Five Alarms (4:36)
  11. 7 Angels (5:38)

    met Peter Himmelman

  12. It Would Be Enough (4:48)
  13. Home [Acoustic] (4:40)

    met Matt Nakoa

  14. So Far Away (3:58)
totale tijdsduur: 1:00:16
zoeken in:
avatar van WoNa
3,0
Vooropgesteld is dit album ongelofelijk braaf. Soms spat het glazuur van mijn tanden af, maar er is ook een andere kant. Wat ik merk, is dat de plaat sowieso goed valt bij de vrouw des huises, dit is ook meer een vrouwen- dan een mannenplaat, denk ik, maar er is meer. Choreographic doet het goed als plaat op de achtergrond, maar is sterker dan dat. De plaat is in staat om de sfeer in kamer subtiel te veranderen met de veranderingen in de muziek. Alles behalve een plaat die ineens is afgelopen nadat hij is opgezet. Dat is met heel veel platen anders.

Als ik in de stemming ben, is de plaat in staat om mij mee te voeren op de klanken. Ik hoef maar te gaan liggen, mijn ogen dicht te doen en ben "op reis". Daar heb ik niet vaak de gelegenheid voor, zoveel te doen, maar het is wel zo.

Het verhaal op de achtergrond, over ballet en muziek daar voor, dat geloof ik wel. Ik weet niets van ballet en kom niet verder dan de opening van een grote conferentie in Litouwen met een ballet op de muziek van Depeche Mode. Dus wat Rachael Sage hier mee wil beogen, weet ik niet.

Blijft staan dat dit goed in elkaar zit. Zoals gezegd heel braaf, maar op de meeste moment is dat verre van storend. Degelijk, muzikaal, goede stem, maar echt een fan zal ik niet worden.

Het hele verhaal staat hier op WoNo Magazine.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:01 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.