MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Alan Licht / Tamio Shiraishi - Our Lips Are Sealed (1997)

mijn stem
geen stemmen

Verenigde Staten / Japan
Electronic / Jazz
Label: Pure

  1. Our Lips Are Sealed (19:54)
totale tijdsduur: 19:54
zoeken in:
avatar
sxesven
Heb deze een paar jaar terug aangeschaft; Pure had mid-90's een uitstekende serie opgezet waarin dingen verschenen als Masonna, Cock E.S.P., Violent Onsen Geisha en Incapacitants (de bekende dingen dus), maar ook wat onbekender spul als naj en Sudden Infant. Alan Licht en Tamio Shiraishi kende ik ook niet, maar aangezien deze serie (met allemaal dezelfde hoes, enkel een ander stickertje) van hoge kwaliteit was hoefde ik over de aanschaf niet lang na te denken. Later ontdekte ik dat Alan Licht een vrij 'grote' naam was in de avant-garde scene van New York, en Shiraishi bleek af en toe een riedeltje mee te spelen bij Fushitsusha, de avant-garde rock band van Keiji Haino, die bij vlagen geniale platen uitbrengen.

Op Our Lips Are Sealed bespeelt Shiraishi de altsaxofoon; Alan Licht vervormt en verkracht de klanken op een dusdanige en interessante manier dat dit plaatje veel traditionele noise ontstijgt. Hoewel veel analoge noise natuurlijk erg krachtig klinkt, heeft deze plaat een prachtig organische sound die daar nog een schepje bovenop doet. Verre van een reguliere noise sound dus, maar daarom misschien wel des te intrigerender. 4*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.