MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jesse Dayton - The Revealer (2016)

mijn stem
4,00 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Country
Label: Blue Élan

  1. Daddy Was a Badass (3:59)
  2. Holy Ghost Rock N Roller (3:13)
  3. The Way We Are (2:54)
  4. Eatin' Crow and Drinkin' Sand (4:43)
  5. Possum Ran Over My Grave (3:03)
  6. Take Out the Trash (3:00)
  7. Mrs. Victoria (Beautiful Thing) (3:33)
  8. 3 Pecker Goat (3:11)
  9. Match Made in Heaven (3:14)
  10. I'm at Home Gettin' Hammered (While She's Out Gettin' Nailed) (2:13)
  11. Never Started Livin' (4:07)
  12. Big State Motel (4:18)
totale tijdsduur: 41:28
zoeken in:
avatar van frolunda
4,5
Eindelijk binnen (had nogal wat voeten in de aarde),het album dat me dit jaar het meeste plezier en voldoening gaf ; the Revealer van Jesse Dayton.
Zo'n vier jaar na het niet echt opzienbarende Jesse sings Kinky is dit weer een topplaat die naast de gebruikelijke,hoogstaande country uitstapjes bevat naar blues en Rock 'n' roll.Vernieuwend is het allemaal niet maar Jesse is een zeer verdienstelijke gitarist en ambachtelijke songsmid en dat resulteert in 11 nieuwe tracks.Never started livin' stond al eerder,in een iets andere versie op Hey Nashvegas.
Hoogtepunten zijn het briljante Daddy was a badass,Eatin' Crow and Drinkin' Sand en Possum Ran Over My Grave maar de overige songs doen daar niet veel voor onder.
Een extra vermelding voor de prachtige teksten die weer van uitzonderlijk niveau zijn.

Toch vreemd dat een (beetje) vergelijkbare artiest als Sturgill Simpson 70 stemmen op zijn laatste album kreeg terwijl Jesse Dayton het met slechts vier moet doen.Jammer want hij verdient meer en beter.

Mijn nummer 1 van 2016.

avatar van frolunda
4,5
Jesse Dayton - Possum Ran Over My Grave (Official Video) - YouTube Prachtige video bij Possum ran over my grave van dit album,dat echt meer stemmen verdiend.

avatar
Hendrik68
Ik ben het met het met je eens dat de verhouding Simpson Dayton wel erg scheef is, terwijl de overeenkomsten overduidelijk zijn. Persoonlijk vind ik dit album ook beter dan de laatste Simpson, die ik dan ook wel erg mager vond. Ik twijfel een beetje tussen 3,5 en 4 sterren. Het honkytonkgehalte is bij vlagen net iets te hoog en net als je daar flauw van bent dan komt het prachtige Big State Motel. Daar moesten er net een paar meer van op staan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.