MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jana Hunter / Devendra Banhart - Jana Hunter / Devendra Banhart (2005)

mijn stem
3,62 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Folk
Label: Troubleman

  1. Jana Hunter - Black Haven (2:21)
  2. Jana Hunter - A Bright-Ass Light (2:21)
  3. Jana Hunter - Crystal Lariat (3:01)
  4. Jana Hunter - That Dragon Is My Husband (2:21)
  5. Jana Hunter - Laughing and Crying (1:14)
  6. Devendra Banhart - At the Hop (2:52)
  7. Devendra Banhart - In Golden Empress Hands (2:08)
  8. Devendra Banhart - We All Know (2:36)
  9. Devendra Banhart - The Good Red Road (3:34)
  10. Devendra Banhart - Little Monkey / Step in the Name of Love (7:36)
totale tijdsduur: 30:04
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
4,0
Dit in 2005 verschenen album is alleen op vinyl te krijgen.
Het gaat hier om een zg. split-album: de eerste 5 nummers zijn van Devendra Banhart en de laatse 5 van Jana Hunter.
Als vanouds tovert Banhart weer de meest prachtige juweeltjes tevoorschijn en ook de nummers van Jana Hunter bevallen mij wel, alleen halen deze het net niet bij de songs van Banhart (anders was ik wel op 4,5 uitgekomen).

avatar
3,0
Leuk album inderdaad. Al ben ik zelf toch meer gecharmeerd van Jana Hunter als van Devendra Banhart. Ik zie nu op deze tracklist overigens voor het eerst dat kant A de nummers van Devendra Banhart zijn, heb ik 'm dus al die tijd verkeerd om gedraaid....

avatar
sxesven
Nee, 't staat hier inderdaad verkeerd. De nummers van Jana staan toch echt op de A-kant.

avatar
3,0
Wat een toestand!

avatar
3,5
Dat niet alleen, de hoes die hier staat is maar ongeveer 70% van de hoes die ik hier voor me heb liggen. Links en onder is een heel stuk afgevallen.

avatar van aERodynamIC
4,0
I.p.v het hier te melden kun je ook gebruik maken van de correctie knop (Gelukkig kan ik dat zelf sneller regelen )
Maar het klopt nu wel, alhoewel er op internet telkens wat anders gemeld wordt, dit is volgens mij ook de juiste volgorde en zeker de hoes

avatar
wcs
Kort maar wel een zeer aangename samenwerking tussen deze 2. De nummers van Devendra zijn , zoals verwacht, weer pareltjes en Jana Hunter heeft me in positieve mate weten te verrassen waadoor ik nu wel een zekere interesse in haar solowerk begin te ontwikkelen.
Hun muziek past ook wel erg mooi bij elkaar vind ik, qua gitaarspel zijn er zeker gelijkenissen en ook Jana beschikt over een speciale stem die me zeker weet te boeien.
Die hoes bevalt me trouwens evenzeer, een beetje gek en dat past wel bij Devendra

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.