menu

Thug Life - Volume 1 (1994)

mijn stem
3,80 (90)
90 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Jive

  1. Bury Me a G (4:58)

    met Natasha Walker

  2. Don't Get It Twisted (3:19)
  3. Shit Don't Stop (3:46)

    met Y?N-Vee

  4. Pour Out a Little Liquor (3:29)
  5. Stay True (3:09)
  6. How Long Will They Mourn Me? (3:52)

    met Nate Dogg

  7. Under Pressure (4:32)
  8. Street Fame (4:00)
  9. Cradle to the Grave (6:13)
  10. Str8 Ballin' (5:04)
totale tijdsduur: 42:22
zoeken in:
avatar van WeztSide
Pour Out A Little Liquor is een prachtig nummer

avatar van WeztSide
Shit Don't Stop is een geweldig nummer!
Die rappers van Thug Life hebben een geweldige flow.
Alleen lyrisch is het niet heel top, vooral bij Big Syke, maar zijn flow en diepe stem vind ik dan wel goed.
Thug Life is absoluut beter dan de Outlawz..

*4 met als uitschieters als Pour Out A Little Liqour en Shit Don't Stop

avatar van Raul
3,5
Ik vind dit een mooi album, keihard ook, luistert heerlijk weg, maar ik ben blij dat ie nu niet meer op 1 staat in de top 50 want dat zou echt nergens op slaan.
Hoewel ik het met de meeste mensen eens ben dat Thug Life als een groep een stuk getalenteerder is dan the Outlawz steekt 2Pac er nog steeds met kop en schouders bovenuit. Zowel qua flow als qua delivery als qua lyrics. Ofwel, de twee nummers zonder Pac vind ik al een stuk minder interessant en de solo tracks zijn vanzelfsprekend de betere op het album. Pour Out a Little Liquor en Str8 Ballin (geweldige flow!!) zijn dan ook mijn absolute favorieten; gevolgd door Bury Me A G, Cradle 2 the Grave, Under Pressure (op het inderdaad irritante refrein na) en Mourn You Til I Join You. Streef Fame en Don’t Get It Twisted zijn raw maar skip ik soms toch. Ook Stay True en Shit Don’t Stop vind ik niet geweldig.
Al met al een heel sterk album, maar ik zie Tupac toch liever solo. Hij outshined zijn groepsleden nu eenmaal te overduidelijk..

3,5 sterren.

avatar van Kill_illuminati
4,0
" I Get Money" is the hardcore/street versie van "str8 ballin".

RedLightCityBoy
From the cradle to the crave, life ain't never been eazy livin in the ghetto

Wat een nummer zeg, damm wat een heerlijke layback hip-hop

avatar van Kill_illuminati
4,0
hier lijst van de ThugLife demo die des tijds rond zwierf op het underground pad:

01. Definition of a Thug Nigga
02. Thug Life
03. Fake Ass Bitches
04. Pour Out a Lil Liquor ft Mophreme
05. Getting Money (str8 ballin street version)
06. Faced Shootouts.
07. Is It Cool 2 Fuck
08. High Till I Die
09. Time To Get My Drank On
10. Mr. Troublesome.
11. Niggaz In The Pen

"Running with da police" zou eerst inplaats van #5 Stay true komen
maar werd verplaats naar "Me against the world ' maar daar haalde het ook niet de tracklist.
Notorious B.I.G zou eigenlijk in ThugLife zitten.

"Whatz next'" was trouwens een track die bedoeld was voor
"Thug Life volume 2" die dan gereleased worden op Deathrow East,
maar pac ging dood

avatar van No Surrender
Album net gekocht, ben hem nu aan het luisteren. Nummer 4, ben ik nu. Prachtig album tot aan nu toe.

avatar van KILLERBEE99
4,0
Ze zouden gewoon alle originele Thug Life nummers die nog over zijn op een cd plaatsen en dan uitbrengen als vol. 2, lijkt me wel vet

Dit blijft een hele mooi CD! Bury Me A G en Str8 Ballin'

Bury Me A G, 2pac solo is ook heel vet

avatar van Raul
3,5
Runnin From The Police is het, niet 'with the police'

avatar van Kill_illuminati
4,0
Raul schreef:
Runnin From The Police is het, niet 'with the police'


Dat ik dat heb opgeschreven.

avatar van Poeha
How Long Will They Mourn Me? is voor mij het prijsnummer hier.

Daarnaast is Pour Out a Little Liquor ook een erg goede track.

Maar weer eens snel uit de kast halen.

avatar van Raul
3,5
Die beat van Pour Out A Little Liquor is ook echt briljant

Kan dat nummer echt nooit zat worden, zit zoveel oprechte emotie in ook...

"I got my back against a brick wall, trapped in a circle
Boxing with them suckers til my knuckles turn purple
Mama told me: "Son there'll be days like this"
Don't wanna think so, I hit the drink and stay blitzed
We had plans of bein big time G's
Rolling in marked cars, movin them keys
And now I roll up the window, blaze up some indo
Get to' down for my niggaz in the pen, yo"

avatar van Illmaticly Ill
3,5
Leuk plaatje met 'n aantal heerlijke tracks zoals Pour Out A Little Liqour, Cradle To The Grave, How Long Will They Mourn Me en met als absolute uitschieter: Straight Ballin'. Die beat en sample... prachtig. 3,5*

Dennisami
Die van Pac verses op Under pressure zijn wel ziek hoor!

avatar van Niek
3,0
Ik kan me herinneren dat ik hier lyrisch over was omdat er fantastische beats op staan, maar dat dit plezier snel weg zakte in verband met de grote hoeveelheid zwakke raps. Typisch een plaat waar veel meer in gezeten had als men iets minder vriendjes en iets meer professionele collega's was geweest. Dan had Pac tegen die drie minkukels (Big Syke gaat nog wel) gezegd dat ze zich beter op een andere carrière kunnen richten. Niet dat Pac hier in absolute topvorm was, maar goed genoeg om die fantastische producties niet te verpesten.

[quote]KILLERBEE99 schreef:
Ze zouden gewoon alle originele Thug Life nummers die nog over zijn op een cd plaatsen en dan uitbrengen als vol. 2, lijkt me wel vet

Totaal mee eens. Mocht toen der tijd niet omdat het dan een te geweldadig getint album zou worden (geloof ik)!

Runnin' is trouwens gereleased op de One Million Strong compilation album met Buju Banton als refrein zanger. Ik ken ook de versie met een Jamaicaans achtige vrouw op het refrein. Welke is nou het origineel? (vraag voor de echte Pac fans)

Pain met Stretch had ook niet misstaan op dit album, vind ik.

Kan me herinneren dat ik dit album kocht op een vrijdagavond, beetje dronken en naar huis ging om deze te luisteren als 17 jarig ventje.

avatar van Makaveli The Don
Naamloos schreef:
Runnin' is trouwens gereleased op de One Million Strong compilation album met Buju Banton als refrein zanger. Ik ken ook de versie met een Jamaicaans achtige vrouw op het refrein. Welke is nou het origineel? (vraag voor de echte Pac fans)

Pain met Stretch had ook niet misstaan op dit album, vind ik.

.


YouTube - 2Pac - Runnin' From Tha Police (Thug Life Version) (Unreleased BEST QUALITY!) dit is het origineel, het stukje van 2pac is anders dan de andere versies.

And still I'm havin' memories of high speeds, when the cops crashed
As I laugh pushin' the gas when my glocks blast
We was young, and we was dumb but we had heart
In the dark when we survived through the bad parts
Many dreams is what I had, and plenty wishes
No hesitation in extermination of these snitches
And these *****es they still continue to pursue me
A couple of movies now the whole world tryin' to screw me
Even the cops tried to sue me so what can I do
But stay true, sippin' 22's a brewin'now the medias tryin'
To test me got the press askin' questions, tryin' to stress me
Misery is all I see, that's my mind's state
My history with the police is shakin' the crime rate
Ma main man had two strikes, slipped, got arrested and flipped
He screamed, "Thug Life" and emptied a clip
Gots tired of runnin' from the police


Pain is 1 van mijn favorieten van Pac

Thnx homie!! De Pac verse is dezelfde als de Eminem versie. Ik vroeg me altijd al af hoe Em aan dat verse kwam.

avatar van Verbston
3,5
Naamloos schreef:
Runnin' is trouwens gereleased op de One Million Strong compilation album met Buju Banton als refrein zanger. Ik ken ook de versie met een Jamaicaans achtige vrouw op het refrein. Welke is nou het origineel? (vraag voor de echte Pac fans)


Zie mijn comment hier met uitleg over het hele verhaal omtrent Runnin' from the Police.

Naamloos schreef:
Pain met Stretch had ook niet misstaan op dit album, vind ik.


Helemaal mee eens!
Dit album had ongecensureerd met Pain en nummers als Runnin' from the Police, Fake Ass Bitches, Definition of a Thug Nigga, Lie to Kick It, High Till I Die en Out On Bail imho uit kunnen groeien tot 1 van de klassiekers uit 1994. Mits het niet gecensureerd was geweest door de hogere bazen van het label!

avatar van Dead_Presidents
5,0
Pour Out A Little Liquor is een prachtig nummer ?

Ik ga binnenkort maar weer eens een 2Pac marathon houden. Wat had deze rapper toch een gruwelijk talent. Op deze plaat hoor je dat ook weer. De andere rappers zijn ook wel aardig. Stretch vooral.

avatar van Verbston
3,5
Naamloos schreef:
... De andere rappers zijn ook wel aardig. Stretch vooral.


Jazeker! Erg jammer dat hij uiteindelijk maar op 2 nrs te horen is :/

avatar van Yestsida
4,0
Pac's eerste en laatste (toen hij leefde) groep-album.

Vanaf dit album vind ik 2Pac pas echt interessant worden, zijn eerste twee soloalbums zijn leuk maar hebben naar mijn mening beide de tand des tijds niet echt doorstaan. Thug Life: Volume 1 is het eerste 2Pac-gerelateerde project dat meer modern klinkt.
Thug Life is een toffere groep dan de bekendere Outlawz maar 2Pac blijft wel (veruit) de ster. Wijlen Big Syke had wel een vette stem!

Nummers zoals Bury Me a G, Pour Out a Little Liqour, How Long Will They Mourn Me? (Nate Dogg!), Cradle to the Grave en Str8 Ballin' zijn uiteraard allemaal dijken van schijven. Shit Don't Stop en Stay True zijn lekkere feel-good nummers. Under Pressure is gewoon goed.

Op Don't Get It Twisted en Street Fame doet 2Pac niet mee en deze nummers vind ik het minst leuk. Voornamelijk de eerstgenoemde klinkt meer gedateerd dan de rest van dit album.

Heerlijk project!

4*

avatar van Stephaen
3,0
Half geslaagd album. De helft van de nummers zijn goed, de andere helft matig. Begint aardig met "Bury me a G", maar deze kan niet tippen aan "I.N.C ride" van Masta Ace, die dezelfde sample toch effectiever gebruikt. Daarna zakt het album gelijk in. Alleen "Pour out a little liquor" en "How long will they mourn me" ontstijgen met gemak de middelmaat. Snap de enthousiaste reacties op dit album ook niet zo goed. Het jaar 1994 was een top en er zijn toen tientallen albums verschenen die beter zijn dan deze. De afsluiter is wel weer erg fijn. En 2pac weet de boel nog wel redelijk te redden, maar met maar tien nummer is het allemaal wat magertjes. Een krappe voldoende.
3*

Gast
geplaatst: vandaag om 03:08 uur

geplaatst: vandaag om 03:08 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.