MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Othello - Elevator Music (2005)

mijn stem
3,50 (9)
9 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Syntax

  1. First Floor (2:31)
  2. Rock Rock C'Mon (4:18)
  3. Seasons Greetings (4:05)

    met Sirens Echos

  4. Heart (4:00)

    met Destro

  5. Consider It (3:39)

    met Pageone

  6. Relax Urself (4:26)
  7. Lobby (0:41)

    met Hipknotics

  8. Elevator Music (3:27)
  9. Organic (3:13)
  10. Heir Borne (3:39)

    met Ohmega Watts

  11. Laugh Track (0:55)
  12. How Ya Livin (2:25)

    met Malachi Perez en Deep6

  13. Contingent (3:26)
  14. Good Will Chopping (4:28)

    met Redcloud

  15. Oblivious Enlight (4:20)

    met Braille

  16. No Mic for Thai (6:40)

    met Hipknotics

totale tijdsduur: 56:13
zoeken in:
avatar van Niek
3,5
Dikke vier voorlopig voor deze plaat. Kan nog zeker stijgen. Erg chille hiphop. Zeer aangenaam verrast. Later een wat betere beoordeling.

avatar van Osiris Apis
3,5
Positieve hiphop ja. Ik vond het album eerst ook 4* sterren waard, maar de producties begonnen mij op den duur te vervelen. Eerst had ik 3* staan, maar vond ik toch wel te weinig voor deze man.

3.5* dus.

Als je dit goed vindt dan zijn Braille en de crew Lightheaded (daar zitten Braille en Othello in) ook aanraders. Maar ik irriteer me aan Braille's stem en het is allemaal iets te blij.

avatar van J.M.
3,0
Keb deze nu 1x geluisterd, en het klinkt zo op het eerste gehoor erg lekker. Het luistert gewoon erg lekker weg. Lekkere cd om lekker in de zon te luisteren en te rlxen.
Staat ook niet niet echt een nummer op wat een stuk minder is ofso. Ik hou hem nu nog even op 3,5*. Ik zal hem toch nog wat meer moeten luisteren.

avatar van J.M.
3,0
Dit is toch egt een heel lekker plaatje.
Het begint al met dat openingsnummer waardoor je al lekker in dat zomer sfeertje terecht komt met een lekkere verfrissende beat en een lekker rustig nummer om mee te beginnen. Het zet al wel meteen de sfeer van het album neer.
Het 2de nummer heeft een iets snellere beat met een refrein wat lekker blijft hangen en met een simpele tekst.
Hij rapt ook erg lekker op dat nummer. Dit is ook 1 van m'n favoriets nummers.

Seasons Greetings is ook een super nummer. Ik vind de gast artiest eerlijk gezegd wel iets minder. Maar dat komt omdat ik haar stem niet echt fijn vind om naar te luisteren. Maar wel een lekkere beat met die piano er tussen door. Dat refrein vind ik hier ook weer erg lekker doordat er zo'n stem doorheen komt. Klinkt erg sterk. Dez track ook weer 1 van m'n favoriete.

Dan Heart. Ook weer een goed nummer. Vooral de beats op al die nummers van dit album zijn egt heel erg lekker. Op dit nummer vind ik de gast artiest erg lekker, een goede flow heeft hij.

Het nummer hierna heeft ook weer zo'n beat met ook weer zo'n piano erdoorheen. Dat vind ik toch wel erg lekker klinken. Wel een beetje een te blij refrein. Maar aan de andere kant ook wel weer geinig.

Relax urself wel een redelijk nummer niet egt speciaal ofso. Maar wel leuk die scratsche in het midden van de track. Ook wel een afwisselende track. Maar ik ben er niet egt fan van.
Hierna even een rustige stukje
En dan de album titel track. Ik denk m'n favoriete track van dit album. Weer een super mooie beat wat ik nu toch wel gewent was. Met een leuk R&B agtig refreintje.

Dan hebben we Organic de goede beats blijven maar aanstromen op deze plaat. Dat refrein, wat zal ik er over zeggen, gewoon weer geniaal. Ook weer 1 van m'n favoriete. Dit is zo'n mooi plaatje.
Het nummer hierna vind ik eerlijk gezegd wat minder. Beetje irritante beat waar z'n stem ook niet echt lekker klinkt. Maar ook weer niet heel slecht ofzo, iets minder.
De Laugh track vind ik vrij irritant. Had ik er persoonlijk uitgelaten.
Ook de nummer hierna zijn allemaal lekker. maar niet egt sin meer om per nummer te doen

Maar als je van frisse beats houd en een zomerse sfeer moet je deze cd zeker checken. De stem van Othello vind ik persoonlijk goed klinken maar ieder daar z'n eigen mening over.

Deze plaat is gewoon een dikke 4* waard met een kans op een 4,5* egt een top plaatje.
Nu heb ik wel genoeg nummers besproken. Maar dit album moet egt meer stemmen krijgen,

avatar
Social_Mask
Erg lekker album, met erg goede Jazzy beats af en toe. Laugh Track is echt zo leuk hahah. Voor de rest ook erg goed. Voor nu 4*, denk dat het wel kan stijgen. Hoefde gelukkig niet aan zn stem te wennen, want ik heb zijn soort stem afgelopen week vaak genoeg gehoord. Sterk begin. En wat een prachtige afsluiter!

Laugh Track

avatar van J.M.
3,0
Deze cd zag ik vandaag in Arnhem liggen. Was verrast dat ze hem hadden. Ga hem denk ik toch maar origineel halen. Egt een heel goed album. Dit luistert zo ongelooflijk heerlijk weg. Ik verhoog hem toch maar naar een nipte 4,5*. Egt heerlijk dit.

avatar van Osiris Apis
3,5
Ik had dit album ruim een jaar terug besteld op NLstore.nl, maar dat duurde zo lang, een paar weken. Dus had ik de bestelling maar geannuleerd.

Dan ben ik benieuwd of je Braille of Ohmega Watts of de groep van deze 3, Lighthead ook goed vind.
Othello heeft ook een albumpje met live jazzband 'Hipknotics'

avatar
Social_Mask
Die Laugh Track is echt geniaal!!!!
Heerlijk!! Ik word helemaal blij als ik hem afspeel

avatar van J.M.
3,0
Osiris Apis schreef:

Dan ben ik benieuwd of je Braille of Ohmega Watts of de groep van deze 3, Lighthead ook goed vind.
Othello heeft ook een albumpje met live jazzband 'Hipknotics'


Ik zal die dan binnenkort zeker een paar luisterbeurten gunnen.

avatar
Mb.
Volgens mij is dit gewoon een verzameling van losse tracks gevormd tot een album, zo is Rock Rock C'mon een net iets andere productie dan Rock Rock van het 'Classic' album maar wel met dezelfde tekst, en dit geldt ook voor 'Organic' (met overigens een veel betere productie op het origineel). Kan iemand dit bevestigen? Osiris Apis misschien?

avatar
Rene1979
Ik vind dit een lekker album. Lekker chille beats met een MC die ook wat van flowstijl durft te veranderen en gewoon een fijn product neerzet.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:46 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:46 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.