Een van de mooiste popsongs ever is Shipbuilding door Robert Wyatt. De tekst is van Elvis Costello, die ook de oorspronkelijke versie van het nummer heeft uitgebracht. Maar van wie is de muziek?
Die is geschreven door Clive Langer, een Engelsman die, naast een bescheiden carrière op het podium, productiewerk heeft verricht voor o.a. Elvis Costello, Madness en David Bowie. Me dunkt een mooi cv.
Dezelfde Langer, inmiddels op respectabele leeftijd, debuteert hier met een nieuwe band.
Op Practice staan tien heldere, strak gecomponeerde songs die het beste van decennia Britse pop/rock combineren. In Acre Lane en Knock Me Off waart de geest van Bowie, Had a Nice Night is weer typisch Madness. Andere invloeden zijn Costello, XTC en Roxy Music. Orgeltje, rauwe gitaar en saxofoon maken het plaatje compleet. Warm aanbevolen.