MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ennio Morricone - Days of Heaven (1979)

mijn stem
4,03 (15)
15 stemmen

Italiƫ
Score
Label: Pacific Arts

  1. Camille Saint-Saëns - The Aquarium - Carnival of Animals (2:20)
  2. We Used to Do Things (0:49)
  3. Leo Kottke - Enderlin (3:14)
  4. Harvest (2:58)
  5. Threshing (2:03)
  6. Happiness (2:11)
  7. The Honeymoon (1:19)
  8. Doug Kershaw - Swamp Dance (3:30)
  9. The Return (2:28)
  10. The Chase (1:59)
  11. The Fire (7:48)
  12. Ashes & Dust (2:15)
  13. Days of Heaven (3:15)
totale tijdsduur: 36:09
zoeken in:
avatar
4,5
neo
Review
(scroll helemaal naar beneden)

avatar van FisherKing
5,0
Ja, helemaal eens met die review. Ennio laat zich hier van een andere kant zien, die hij zelden toont, het is haast "klassiek". En het eindigt zo mooi en indrukwekkend.

Ook prachtig van opbouw.

5*

avatar
4,5
neo
Morricone heeft echter misschien wel meer kanten die weinige hebben gehoord. Zo is 72 Metra van nog niet zo heel lang geleden 1 grote adaggio van een score. Als het kon, zou ik graag willen weten hoe Morricone's ervaring met Mallick was.

avatar van Paalhaas
4,0
Prachtige score, één van de beste die ik ken. 4/5

avatar
Kan iemand mij vertellen of de gitaarstukken van Leo Kottke die in de film te horen zijn hier ook op staan en zo niet, waar ik die kan vinden?

avatar
4,5
neo
Op deze cd staat enkel Morricone muziek.

avatar van Simon Smith
4,0
Simon Smith (crew)
En van Saint-Saëns, neem ik aan. Want dat is ongeveer het hoofd-thema uit de film.

avatar van Paalhaas
4,0
Simon Smith schreef:
En van Saint-Saëns, neem ik aan. Want dat is ongeveer het hoofd-thema uit de film.

Een bewerkte versie (dus niet het origineel zoals je bij de opening credits hoort) van "Aquarium" uit haar Carnaval des animaux opent deze score.

avatar van korenbloem
Ik lees net in de aquarius nieuwsbrief dat er een dubbeldisk reissue komt van deze plaat


avatar van Simon Smith
4,0
Simon Smith (crew)
obsessed schreef:
Kan iemand mij vertellen of de gitaarstukken van Leo Kottke die in de film te horen zijn hier ook op staan en zo niet, waar ik die kan vinden?

Zoals je inmiddels bij de tracklist ziet, er staat 1 nummer van Kottke op dit album.

avatar van thomzi50
4,0
Erg mooie soundtrack inderdaad, vintage Morricone maar toch nergens een voorspelbare herhalingsoefening. Jammer dat het werk, zoals wel meer scores, niet op Spotify staat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.