MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Crusaders - 1 (1971)

mijn stem
4,25 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Jazz / R&B
Label: Blue Thumb

  1. That's How I Feel (8:24)
  2. So Far Away (12:06)
  3. Put It Where You Want It (5:31)
  4. Mystique Blues (4:45)
  5. Full Moon (7:29)
  6. Sweet Revival (4:46)
  7. Mud Hole (6:35)
  8. It's Just Gotta Be That Way (3:41)
  9. Georgia Cottonfield (7:21)
  10. Shade of Blue (5:20)
  11. Three Children (5:29)
  12. Mosadi (Woman) (7:17)
totale tijdsduur: 1:18:44
zoeken in:
avatar van captain scarlet
4,0
Vanaf het moment dat The Jazz Crusaders hun naam veranderden in The Crusaders werd de muziek ook meer funk/R&B georienteerd en kregen de elektrische gitaren een prominente rol.
Dit is hun eerste album onder de naam The Crusaders, en het is een zeer geslaagde mix van Jazz, funk en R&B.
De band is hier in bloedvorm en speelt met een geweldige dynamiek.
De nummers varieren van dromerige souljazz (So far away, Mosadi) tot lekkere lome funk (That's how I feel, Shade of Blue, Put it where You wan it, Mudhole)
Aanrader op vinyl, ragfijne productie, 'n genot om naar te luisteren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.