MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Allman Brothers Band - Mycology (1998)

Alternatieve titel: An Anthology

mijn stem
3,50 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Blues / Rock
Label: Epic

  1. Good Clean Fun (5:05)
  2. Seven Turns (5:03)
  3. End of the Line (4:38)
  4. Get on with Your Life (6:59)
  5. Nobody Knows [Live] (11:00)
  6. No One to Run With (5:58)
  7. Back Where It All Begins (9:10)
  8. Sailin' Cross the Devil's Sea [Live] (4:58)
  9. Midnight Rider [Live Acoustic Performance 1992] (3:08)
  10. Every Hungry Woman [Atlanta Pop Festival 1970] (4:14)
totale tijdsduur: 1:00:13
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Deze verzamelaar compileert enkele songs uit de Epic-periode. Om toch wat oude songs ook er op te krijgen, zijn er twee livetracks van oude songs op de plaat gekomen.

Track 5 en 8 zijn ook live (van An Evening with the Allman Brothers 1st en 2nd set). Midnight Rider is een akoestische song uit 1990 en Every Hungry Woman is uit 1970 (Atlanta Pop Festival). Wel knap dat Epic de rechten om die song op de plaat te krijgen, kon regelen. Alleen al voor die twee songs is deze verzamelaar interessant, maar omdat al die andere tracks gewoon op de platen van 1990 tot 1994 is het ook weer zonde van het geld.

Ik heb wel even een correctie ingestuurd, zodat wat duidelijker is, wat deze plaat biedt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:29 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.