MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Overkill - Power in Black (1983)

mijn stem
4,00 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Overkill (3:23)
  2. The Beast Within (4:05)
  3. There's No Tomorrow (3:35)
  4. Death Rider (3:50)
  5. Raise the Dead (3:13)
totale tijdsduur: 18:06
zoeken in:
avatar van Dexter
3,5
Metallica, Anthrax en Slayer kwamen dan met de eerste LP's, maar Overkill is de oudste thrash-band die er bestaat, en The Beast Within en Raise the Dead zijn al in '81 geschreven. Oer-thrash dus, dat wil zeggen, heavy metal met een flinke dosis punk. Beste nummer is Death Rider

avatar van Axl_Rose
4,0
(Unleash) The Beast Within zou het eerste thrash nummer ooit geschreven zijn. Zelfs nog eerder dan Metallica's "Hit The Lights" dat ook van 81 dateert.

avatar van De Ulk
Hmmm, dit is de demo. Waarom staat de eerste mini-LP niet op Mume?

avatar van Edwynn
Uitstekend materiaal. In het geval van Death Rider vind ik het zelfs onbegrijpelijk dat die niet op Feel The Fire terecht is gekomen. Temeer omdat daar dan wel weer die Dead Boys cover opstaat.
Maar goed, dit is inderdaad slechts een demo. En gaan we nu alle demo's hier ook opzetten?

De Ulk schreef:
Hmmm, dit is de demo. Waarom staat de eerste mini-LP niet op Mume?


Kwam die mini niet ná Feel The Fire?
Het staat je, denk, ik vrij om hem zelf er even op te knallen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.