menu

Funeral - From These Wounds (2006)

mijn stem
4,00 (10)
10 stemmen

Noorwegen
Metal
Label: Tabu

  1. The Barren Skin (8:10)
  2. From These Wounds (7:42)
  3. The Artchitecture of Loss (9:02)
  4. Red Moon (8:32)
  5. Vagrant God (6:15)
  6. Pendulum (9:13)
  7. Saturn (8:24)
totale tijdsduur: 57:18
zoeken in:
avatar van Carebo
3,5
Noorse doom metal band met een fraai (3e?) album.
Zeven mooie composities met melodieuse gitaarpartijen, dromerige, zware doom en agressievere drums dan voorheen.
Mede door het kloosterachtige gezang en simfonische elementen is dit album beslist 3.5* waard

avatar van wizard
4,0
Funeral speelt doommetal, maar (ten tijde van From These Wounds in ieder geval) geen funeral doom. Dit album is intens treurig overkomend werkje dat zich erg goed leent voor een herfstdag. Het zijn met name de trieste gitaarlijnen die dit album z’n sfeer geven. De tamelijk monotone, cleane zang is daar doorheen geweven, waardoor het niet al te dominant wordt. Gelukkig maar, want de zang is niet het sterkste punt van dit album. De teksten lijken bovendien, bij vlagen, afkomstig uit een rijmwoordenboek. Echt sterk vind ik ze nergens, maar het is makkelijk ze te negeren.
From These Wounds moet het hebben van de sfeer. En die schept Funeral hier op een meesterlijke wijze. Voer voor de zwartkijkers die alweer genoeg hebben van de nieuwe My Dying Bride en op zoek zijn naar een portie echt somberen.

4.0*

Gast
geplaatst: vandaag om 10:23 uur

geplaatst: vandaag om 10:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.