MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Top of the Pops 1965 (2007)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: EMI

  1. Tom Jones - It's Not Unusual (2:03)
  2. The Hollies - I'm Alive (2:26)
  3. Herman's Hermits - A Must to Avoid (1:56)
  4. The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood (2:28)
  5. The Beach Boys - Help Me Rhonda (3:10)
  6. The Shadows - Stingray (2:29)
  7. The Shangri-Las - Leader of the Pack (2:50)
  8. The Toys - A Lover's Concerto (2:40)
  9. Sandie Shaw - Long Live Love (2:39)
  10. The Byrds - Mr. Tambourine Man (2:32)
  11. The McCoys - Hang on Sloopy (3:54)
  12. Manfred Mann - If You Gotta Go, Go Now (2:30)
  13. Cher - All I Really Want to Do (2:59)
  14. Adam Faith - Stop Feeling Sorry for Yourself (3:07)
  15. Freddie & The Dreamers - A Little You (2:11)
  16. P.J. Proby - Maria (3:37)
  17. Dobie Gray - The "In" Crowd (2:53)
  18. The Seekers - A World of Our Own (2:43)
  19. Gerry & The Pacemakers - Ferry Cross the Mersey (2:25)
  20. Billy J. Kramer & The Dakotas - Trains and Boats and Planes (2:49)
  21. Ken Dodd - Tears (2:50)
  22. Peter & Gordon - True Love Ways (2:39)
  23. The Righteous Brothers - You've Lost That Lovin' Feelin' (3:43)
  24. Matt Monro - Yesterday (2:47)
  25. Andy Williams - Almost There (3:01)
totale tijdsduur: 1:09:21
zoeken in:
avatar van heartofsoul
4,0
Vanaf het moment dat de Engelse zeezenders in 1964 met hun uitzendingen begonnen zat ik gekluisterd aan de radio. Radio Caroline begon op Paaszondag, en Big L (Radio London) startte op 23 december 1964, een dag na mijn 16e verjaardag. Ik weet het nog goed. De popmuziek uit die tijd ging er goed in bij mij, ik moest alleen wel stiekem luisteren, want mijn ouders waren er niet bepaald gelukkig mee.
Op de BBC-televisie was inmiddels het tv-programma Top of the Pops van start gegaan, en dit populaire programma (dat pas in 2006 aan zijn einde kwam) liet de voornaamste hits van dat moment horen. De cd-reeks waar het hier dus om gaat loopt ook gewoon tot het eind, maar de jaren 60 (en in iets mindere mate de jaren 70) hebben echter mijn voorkeur. Dit album is dus de tweede in de reeks, en voor mij blijft die muziek uit 1965 prachtig. Lievelingsnummers zijn voor mij o.a. het fantastische Stingray van The Shadows, All I Really Want To Do van Cher, en Almost There van Andy Williams. Jammer alleen dat voor Help Me Rhonda van The Beach Boys (als ik het goed gehoord heb) de oorspronkelijke albumversie (van Today) is gebruikt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.