MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bremer/McCoy - Ordet (2015)

mijn stem
3,50 (3)
3 stemmen

Denemarken
Jazz
Label: Raske

  1. Ordet (4:02)
  2. Forenet (1:58)
  3. Midnat (3:36)
  4. Himalaya (5:46)
  5. Derindad (1:23)
  6. Alpha & Omega (2:26)
  7. Højt at Flyve (3:21)
  8. Arjuna (4:39)
  9. Et Øjeblik (1:57)
  10. Vend Hjem (2:44)
totale tijdsduur: 31:52
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Erg fraaie instrumentale muziek van toetsenist McCoy en bassist Bremer waarbij de veelzijdigheid in de composities opvalt. Er zijn elementen uit de jazz, neoklassiek, folk en zelfs reggae verweven tot een mooie geheel.

Toetseniste Morten McCoy speelt piano, electrische piano en bedient de tapeloops, en bassist Bremer speelt contrabas wat een erg warme ondersteuning biedt.

Het is dromerig en speels. Mooi en warm.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.