MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Blind Guardian - Live Beyond the Spheres (2017)

mijn stem
3,88 (4)
4 stemmen

Duitsland
Metal
Label: Nuclear Blast

  1. The Ninth Wave (10:23)
  2. Banish from Sanctuary (6:09)
  3. Nightfall (6:33)
  4. Prophecies (5:40)
  5. Tanelorn (6:28)
  6. The Last Candle (8:11)
  7. And Then There Was Silence (15:48)
  8. The Lord of the Rings (5:12)
  9. Fly (5:58)
  10. Bright Eyes (5:42)
  11. Lost in the Twilight Hall (6:55)
  12. Imaginations from the Other Side (7:43)
  13. Into the Storm (4:33)
  14. Twilight of the Gods (5:57)
  15. A Past and Future Secret (4:26)
  16. And the Story Ends (7:11)
  17. Sacred Worlds (7:59)
  18. The Bard's Song (In the Forest) (4:36)
  19. Valhalla (8:35)
  20. Wheel of Time (9:33)
  21. Majesty (8:39)
  22. Mirror Mirror (6:46)
totale tijdsduur: 2:38:57
zoeken in:
avatar van R-Know
4,0
Regelrechte aanrader dit album.
Zelf de vinyl box met 24 blz booklet gekocht. Heel mooi.
Muziek zelf is super, als je wat met de band hebt natuurlijk.
Voor mij het 4e album, ik ken ze nog niet zo lang, een paar jaar.
Blijkt dat die mannen al vanaf 1984 meegaan.
Voor een ieder die niet bekend is met Blind Guardian, Live Beyond The Spheres geeft voor zover ik kan beoordelen een goede indruk van de muziek.

avatar van Edwynn
De livereleases van Blind Guardian vind ik buiten Tokyo Tales soms wat vermoeiend. Zo ook deze. Twee dingen zijn te ver uit balans en dat zijn a) de te perfecte koortjes - op Tokyo Tales ook al een dingetje en b) de uitgebluste zang van Hansi Kürsch. Het is zonde dat hij de energie van het (oude) studiomateriaal nauwelijks weet vast te houden. Dat 'Scream for me, Warsaw' helpt ook niet echt. Zeg dan gewoon niks want er is er maar één die dat mag en kan doen. Ik heb ze wel eens live gezien en daar viel dit geneuzel me wel op maar stoorde het me niet. Maar zo op de bank met zo'n ceedeetje aan, is het toch weer wat anders. Ga je zitten nitpicken weetjewel?

Verder moet gezegd dat het een fantastische setlist is en dat het in muzikaal opzicht allemaal loopt als een trein. Vooral Lord Of The Rings. Dat is toch goud in zo'n live setting? Dus ach, wat zeuren we nou?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.