MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Shackleton & Anika - Behind the Glass (2017)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Electronic
Label: Woe To The Septic Heart

  1. Endless Memento / Regression / Wading Through the Underworld (14:22)
  2. The Future Is Hurt / Dirt and Fields (15:50)
  3. Hinter der Vitrine (14:14)
  4. Our Sharpened Blade / Rid Yourself of the Parasites / Endless Longing (19:21)
totale tijdsduur: 1:03:47
zoeken in:
avatar van essence
4,0
Mysterieuze plaat. Deels door de uitgebeende ritmes van Shackleton die gelardeerd worden met vreemde elektronische geluiden waarop Anika dan zanglijnen legt die - zoals het haar betaamt - net niet vals klinken. Niet iets dat je iedere dag oplegt maar toch een coole (letterlijk ook) release.

avatar van Jordipordie
Bijzonder album. Anika's stem past heel goed bij dit soort muziek. Het is elektronische muziek maar zou ik niet weten hoe ik dit verder moet classificeren! Niet dat het moet maar omdat het kan

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.