MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ivo Niehe - Nooit Meer Alleen (2009)

mijn stem
1,83 (3)
3 stemmen

Nederland
Pop
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Time-Out (3:50)
  2. De Perfecte Vrouw (4:12)
  3. Een Man van Ver (3:44)
  4. Een Leven van Niets (3:23)
  5. Feest (3:23)
  6. Tegenslag (3:17)
  7. Nooit Meer Alleen (3:02)
  8. Mijn Piano (2:41)
  9. Veel Te Mooi (4:10)
  10. Dat Was Toen (3:38)
  11. Mijn Holland (3:09)
  12. C'est Si Bon (3:04)
  13. I've Got You Under My Skin (4:07)
totale tijdsduur: 45:40
zoeken in:
avatar van vigil
Toppertje

avatar van Maartenn
Maartenn (crew)
In het genre, of in het oeuvre vigil?

avatar
zaaf
Een unaniem belachelijk succes

avatar van Fathead
De man bulkt dan ook van talent.

avatar van Slowgaze
En uiteraard nummers in minstens drie verschillende talen.

avatar van hogweed
Hoog tijd voor een goede remaster en re-release op vinyl

avatar van Maartenn
Maartenn (crew)
Joh, album komt pas uit 2009. Ik zou zeggen dat ze pas groot kunnen uitpakken bij een 10-year anniversary. Deluxe boxset met demo's en B-kantjes.

avatar van Rudi S
Wel een goeie hoes

avatar van Maartenn
Maartenn (crew)
Rudi S schreef:
Wel een goeie hoes


Iets te weinig Ivo Niehe naar mijn smaak.

avatar van Poles Apart
Met als hoogtepunt track 12, Ivo's ode aan de voormalig profvoetballer van o.a. Heerenveen, Ajax en Roda JC.

avatar van Ataloona
Zeker weten dat dit niet het album van zijn broer - Iro Niehe - is?

avatar van Slowgaze
Wil iemand als alternatieve artiestennaam even Ivo Niehe Übermensch toevoegen?

avatar van Mjuman
Slowgaze schreef:
Wil iemand als alternatieve artiestennaam even Ivo Niehe Übermensch toevoegen?


Driemaal wassen met Persil - heeft twee witmakers - en Ivo is weer zichzelf: Nihil, one of the HFF (hollands famous flapdrolls)

avatar van bennerd
Mjuman schreef:
(quote)


Driemaal wassen met Persil - heeft twee witmakers - en Ivo is weer zichzelf: Nihil, one of the HFF (hollands famous flapdrolls)

Je toetsenbord staat nog op BASIC.

avatar van Mjuman
bennerd schreef:
(quote)

Je toetsenbord staat nog op BASIC.


Nee hoor, gewoon standaard QWERTY - en niet zo'n maf AZERTY as bie julders - met WIN1254 (Latin) als code page, nixnie ISO 8859-1

avatar van liefkleinhertje
Deze in eigen beheer uitgebrachte geluidsdrager zal nu toch wel lastig verkrijgbaar zijn ook nog een opmerking van kritiek is dat materiaal met Brandsteder ontbreekt dat had het allemaal wat completer gemaakt

ps Als je helemaal lazerus bent en je hebt zo'n broek aan als Ivo eet dan geen patat pindasaus

avatar van Rudi S
liefkleinhertje schreef:
Deze in eigen beheer uitgebrachte geluidsdrager zal nu toch wel lastig verkrijgbaar zijn


Staat gelukkig wel in de volle 45 minuten op spotify , kan overigens wel wat extra beluisteringen gebruiken want dat staat er niet zo best voor.
Kom wie helpt Ivo de winter door, een keer geen Drake, Taylor, Boef of Ed kan toch geen kwaad.

avatar van Ataloona
Alom verbazing hier dat Carla (Bruni) niet meedoet.

Ivo heeft overigens wel vaker de stoute schoenen aan gedaan. Laten wij - par example - niet deze tijdloze klassieker vergeten: https://f.jwwb.nl/public/6/a/4/discografie/ivojorgenson.large.jpg

avatar van Slowgaze
Rudi S schreef:
een keer geen [...] Taylor [...] kan toch geen kwaad.

Zeer discutabel.

avatar van Gerards Dream
Ik vind het maar een vreemde album titel voor iemand die juist mensen opzoekt om een babbeltje mee te maken. Dan ben je inderdaad: Nooit Meer Alleen.

avatar van nlkink
Een memorabele dag, 7 augustus 2017, als er tussen de updates albums van Ron Brandsteder en Ivo Niehe opduiken. Ivo Niehe had in de zeventiger jaren zonder al te veel succes en onder allerlei vage artiestennamen een paar dingles uitgebracht. Ron Brandsteder brak in de vroege tachtiger jaren door met Dokter Bernard en anno 2017 is zijn zangcarriere geschiedenis. En compleet onverwacht komt Ivo Niehe ineens op de proppen met een album dat in alle bescheidenheid een proeve van vakmanschap is. Meertaliger dan Frans Timmermans, melodieuzer dan Aznavour. Men zegt wel eens dat de MM'ers wat eenzijdig qua muzikale smaak neigen maar op zo'n dag als vandaag laat ik de updates op mijn Samsung schermpje zien en wijs ik vol trots naar de albums van Ron en Ivo en zeg ik: "Hoezo, eenzijdig!?!"

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.