MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Peter Hammill - From the Trees (2017)

mijn stem
4,03 (19)
19 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Avant-Garde
Label: Burning Shed

  1. My Unintended (3:35)
  2. Reputation (3:26)
  3. Charm Alone (3:36)
  4. What Lies Ahead (4:10)
  5. Anagnorisis (2:56)
  6. Torpor (3:44)
  7. Milked (5:52)
  8. Girl to the North Country (5:31)
  9. On Deaf Ears (4:32)
  10. The Descent (5:13)
totale tijdsduur: 42:35
zoeken in:
avatar van thedunno
4,5
Een meer coventioneel album van Hammill dit keer. Met conventioneel bedoel ik conventioneel in song struktuur en arrangments. Natuurlijk zal Hammill nooit easy listening worden. Ook op dit album niet.

Maar Hammill klinkt geinspireerd! In tegenstelling tot zijn recentere albums zijn dit keer alle nummers raak. En dan zijn er hoogtepunten : Reputation, Torpor, Milked en the Descent.

Weer een topplaat.

Cult heroes never die!!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.