MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Neurotic Outsiders - Neurotic Outsiders (1996)

mijn stem
2,50 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: WEA

  1. Nasty Ho (4:32)
  2. Always Wrong (3:25)
  3. Angelina (2:55)
  4. Good News (3:32)
  5. Better Way (4:22)
  6. Feelings Are Good (3:23)
  7. Revolution (3:48)
  8. Jerk (4:11)
  9. Union (4:29)
  10. Janie Jones (1:53)
  11. Story of My Life (4:10)
  12. Six Feet Under (3:59)
totale tijdsduur: 44:39
zoeken in:
avatar van ariedirk
geinig, een band met zoveel bekende namen: steve jones van de sex pistols matt sorum & duff mckagan van guns 'n roses en john talor van duran duran. een zogenaamde supergroup.
maar toch nog geen reacties en geen stemmen. dan zal dit wel een zeer slecht project zijn. de albumhoes en de bandnaam doen me daarbij ook niet echt veel verlangen om deze cd te gaan luisteren

avatar
Wolfgang1975
Aardig album dit. Vooral Nasty Ho en Jerk vallen hier op als sterke songs. Ze hadden alleen een andere zanger moeten gebruiken. Volgens mij zingen Duff, John en Steve alledrie op dit album. Steve is de beste zanger van dit stel. Ze hebben overigens ook opgetreden met Simon Le Bon en Billy Idol als zanger. Wellicht hadden ze één van deze twee moeten strikken voor dit album.

avatar van lennon
2,0
Ik vind deze band alleen maar boeiend vanwege de aanwezigheid van John Taylor.

Muzikaal gezien is het niet helemaal mijn ding.

Wel vind ik de cover van Duran Duran's Planet Earth van de Angelina EP erg leuk! (ben er alleen niet helemaal uit of John Taylor de vocalen doet, ik vermoed het wel, weet iemand dit?)

avatar
Bastiaan Prasath
Vette plaat hoor.

Ik werd erg verrast omdat ik op hardrock verwachtte (want: GNR-fan), maar dit is best wel punk en grungy. Opener Nasty Ho, Always Wrong en Jerk knallen er lekker in. En met Angelina en Good News zijn er lekkere feelgood zomerhitjes voorradig die hier regelmatig door de speakers schalden. Ook de rustigere nummers zoals Union en Better way zijn goed te doen.

Toegegeven, niet alles is origineel of fantastisch, maar al met al klinkt het lekker ongedwongen en spontaan. Als vier jongens die even ontkomen aan het gezeik en de druk van hun reguliere bands.

@Lennon. Ik geloof dat John Tayler inderdaad Planeth Eart zingt, want het is zeker niet Duff McKagan, en zo te horen ook niet Steve Jones.

avatar
TimZor
vondt het vroeger best nog een leuk plaatje. Had hem nu nog eens op gezet maar boeide me weinig. Vindt Better way nog een van de betere nummers, en Feelings r Good beter gehoord op een solo cd van Taylor.

avatar van Germ
3,0
Germ (crew)
De bio op Spotify omschrijft deze band als 'a supergroup consisting of B-list guys from A-list bands'.

Grappig geformuleerd en zeker niet onwaar.
Neemt niet weg dat dit gewoon een prima punkrock plaatje is dat door het gebruik van verschillende leadzangers genoeg variatie biedt om tot het einde toe te boeien.

avatar
MW Flevoland
Je moet hem niet te vaak aanzetten maar het blijft toch elke keer wel weer een erg lekker plaatje om in de auto aan te zetten. Zelfs na zoveel jaar krijgt het van mij dan toch de voordeel van de twijfel met een mooie 3,5 !

avatar van Edwynn
1,0
Wat een waardeloze rommel is dit zeg. Leuk idee, leuk stapeltje namen maar het is wel heel erg zouteloos uitgevoerd. Grootste stoorzender is voor mij het gemurmel van Steve Jones. Daar had die gast van de Dire Straits of voor mijn part Jannes nog meer leven in kunnen krijgen.
Zo voelt dit toch als een paar jongens die in de 80's en vroege 90's groot waren, eventjes op de alternatieve 90's trein wilden springen. Dat had beter gekund.

Ook Planet Earth even gecheckt. Ik ben er zeker van dat dat John Taylor is die Steve Jones nadoet. Gauw vergeten maar.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:27 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:27 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.