MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Simon Phillips - Protocol 4 (2017)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Rock / Jazz
Label: Phantom

  1. Nimbus (8:56)
  2. Pentangle (6:46)
  3. Passage to Agra (7:16)
  4. Solitaire (5:58)
  5. Interlude (1:39)
  6. Celtic Run (7:47)
  7. All Things Considered (5:52)
  8. Phantom Voyage (7:31)
  9. Azorez (6:44)
totale tijdsduur: 58:29
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Ik ben gek op het drumspel van Philips en het gitaarwerk van Greg How staat ook bij mij hoog aangeschreven.

Er is dus helemaal niks mis met deze lekkere fusionrock-plaat. Veel drums, veel gitaar, stuwende baslijnen en smaakvolle synth/pianopartijen. Heerlijke riffs en mooie solo's van Howe inclusief mooie solo's van Hamm.

Uiteindelijk draait het ook wel om het drumwerk van Philips, het ambidextrueuze drummonster met 1001 trommels en cymbalen. Een drummer met gevoel voor melodie, door heel goed uit te kienen waar hij welke toms en octobans inzet. Zijn snaredrums zijn ook perfect gestemd. De ghostnotes die hij speelt zijn ook zo subliem, evenals zijn dubbelbasswerk. Eigenlijk is er niets wat hij niet kan, maar hij blijft toch een redelijk onbekende drummer. Alleen drummers kennen hem.

Terug naar de plaat: stevige fusionrock met funky elementjes en grooves om de vingers bij af te likken. Echt een strakke en goed op elkaar ingespeelde band.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.