MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Spectres - Utopia (2016)

mijn stem
3,83 (3)
3 stemmen

Canada
Rock
Label: Deranged

  1. New Buildings (3:32)
  2. Strange Weather (3:27)
  3. Vertigo (4:06)
  4. Daniel (4:37)
  5. Figures in the Sand (3:48)
  6. Revisions (3:29)
  7. Crosses and Wreathes (5:13)
  8. 16 Years (4:39)
totale tijdsduur: 32:51
zoeken in:
avatar
Dit album is wat steviger dan de opvolger Nostalgia. Meer postpunk/gothic rock. Puik gitaarwerk, stuwende bas en bijbehorende ritmesessies. De 'sturm und drang' bevalt me wel en past helemaal in het plaatje van de vroege jaren 80. Voor liefhebbers zeker eens het beluisteren waard.

UTOPIA | SPECTRES - spectresvancouver.bandcamp.com

avatar
Deze band vertegenwoordigt het old school postpunk geluid als geen ander wat hedendaagse bands betreft. Helaas een wat ondergewaardeerde band en onterecht. Het is eigenlijk een combinatie van vroege postpunk en de latere gothic rock van de jaren 80 en 90. Vergelijkingen zijn gemakkelijk gemaakt en doe ik dan ook niet. Wat mij betreft een van de betere bands in het genre. Dit album is net als de voorganger en opvolger weer een aangename luisterbeurt als dit genre je aan het hart ligt. Een halfje erbij.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:32 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:32 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.