MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Leap Day - Timelapse (2018)

mijn stem
4,25 (6)
6 stemmen

Nederland
Rock
Label: Oskar

  1. March Under the Symbol (6:00)
  2. Mind the Gap (10:51)
  3. Little Green Men [Alternative Version] (4:40)
  4. Half Man, Half Machine [Alternative Version] (4:35)
  5. Ancient Times [Alternative Version] (5:11)
  6. Awaking the Muse (5:12)
  7. Deucalion [Live NPF 2016] (10:57)
totale tijdsduur: 47:26
zoeken in:
avatar van Svendra
4,0
Ik ben een beetje sceptisch geworden bij Nederlandse progbands die het op MuMe goed doen. Je hebt natuurlijk vriendjes die 5* uitdelen, en ook onafhankelijke luisteraars lijken Nederlandse bands een extra half puntje te gunnen. Dat laatste is puur op gevoel, kan het onmogelijk hard maken.

Leap Day kan me op andere gedachten brengen, want dit is een band waarbij ik een mooie score zou begrijpen. Op dit jubileum album ter ere van het 10-jarig bestaan staan zowel nieuwe als bewerkte songs. Er is variatie genoeg, met als constanten fraaie melodielijnen en de prettige zang van Jos Harteveld. Aanrader voor liefhebbers van ingetogen en verzorgde neoprog..

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:56 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:56 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.