MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Paul Collins - Out of My Head (2018)

mijn stem
3,75 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Alive Naturalsound

  1. In and Out of My Head (3:11)
  2. Go (1:34)
  3. Kind of Girl (2:22)
  4. Just Too Bad You're Leaving (2:22)
  5. Emily (2:22)
  6. Midnight Special (2:54)
  7. You Belong to Me (3:17)
  8. Killer Inside (3:54)
  9. Lost Again (4:24)
  10. Tick Tock (3:30)
  11. Beautiful Eyes (2:37)
totale tijdsduur: 32:27
zoeken in:
avatar van Zwaagje
3,5
En de man blijft maar doorgaan. Alleen dat al verdient respect. Is het vernieuwend? Nee en een nieuw publiek zal hij ook niet meer aanboren. De muziek en teksten zijn nog geen spat veranderd. Dat is ook wel mijn kritiek op het geheel. Nog steeds gitaar liedjes over een mooi meisje (kind of girl)? Een 3.0* voor jeugdsentiment en doorzettingsvermogen van Paul Collins.

avatar van vigil
3,5
Het (gemiddelde) tempo ligt iets lager en op de stem van Paul zit wat sleet maar het blijft lekkere powerpop! Het niveau van King of Power Pop! uit 2010 wordt net niet gehaald maar dat is verder geen schande.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.