MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Midlake - Milkmaid Grand Army EP (2001)

mijn stem
3,47 (16)
16 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Pop
Label: Basement Front

  1. She Removes Her Spiral Hair (3:38)
  2. Paper Gown (4:30)
  3. Excited But Not Enough (4:18)
  4. I Lost My Bodyweight in the Forest (1:18)
  5. Simple (3:49)
  6. Roller Skate (Farewell June) (3:34)
  7. Golden Hair (3:41)
totale tijdsduur: 24:48
zoeken in:
avatar van Svendra
3,5
Mooi debuut van de Texaanse geweldenaars met als hoogtepunten 'Exited But Not Enough' en 'Roller Skate'. Hier is de invloed van Radiohead nog goed te horen.

avatar van dynamo d
3,5
Roscoe vind ik het allermooiste nummer van Midlake maar dit is ook een erg goede EP. Het is ietsje ruiger dan ander Midlake-werk maar zeker niet minder. Zoals Svendra opmerkt, hoor je inderdaad de invloed van Radiohead. Paper Gown en Excited But Not Enogh vind ik de beste nummers van de Milkmaid Grand Army EP.

avatar van Darkzone
3,5
Svendra schreef:
Hier is de invloed van Radiohead nog goed te horen.

Precies mijn gedachte toen ik hier net naar luisterde. Behoorlijk anders dan hun latere albums, maar ook niet verkeerd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 15:01 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 15:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.