MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Angelo Branduardi - Pane E Rose (1988)

mijn stem
3,17 (6)
6 stemmen

Italiƫ
Folk / Wereld
Label: Polydor

  1. L'albero (4:26)
  2. 1e Aprile 1965 (5:25)
  3. Il Primo Della Classa (4:36)
  4. Frutta (4:22)
  5. Miracolo a Goiania (3:52)
  6. Pioggia (5:19)
  7. Tango (3:57)
  8. Scatolette (4:05)
  9. Angelina (4:50)
  10. Fame Di Sole (3:19)
  11. Barbablu (4:03)
  12. Benvenuta, Donna Mia (1:38)
totale tijdsduur: 49:52
zoeken in:
avatar van sq
2,5
sq
Gekregen in een flinke stapel LP's. Altijd een warm hart gehad voor deze minstreel met zijn zwierige melodieuze composities, zwevend tussen folk en oud klassiek.

Dit album was voor mij een tegenvaller. Composities op deze zijn een stuk dramatischer, zwaarder dan wat hij hiervoor maakte. Op zich is een alternatieve aanpak met bijvoorbeeld Afrikaanse ritmes misschien te prijzen, maar mij raakt het voor geen moment; de betovering is weg. Een afwisselend album is het wel, maar geen enkel nummer dat eruit springt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.