MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Familjen - Det Snurrar I Min Skalle (2007)

mijn stem
3,41 (11)
11 stemmen

Zweden
Pop
Label: Hybris

  1. Nu Händer Det Igen (4:22)
  2. Det Lilla Livet (4:09)
  3. Det Snurrar I Min Skalle (4:14)
  4. Det Vet Du (4:37)
  5. Nån Gång (3:10)
  6. Hög Luft (3:36)
  7. Huvudet I Sanden (4:29)
  8. Kom Säger Dom (4:45)
  9. Första Sista (4:18)
  10. Vad du Vill (3:57)
totale tijdsduur: 41:37
zoeken in:
avatar
Electro_
Weer zo'n geniaal electropop-album uit Zweden, ik krijg er maar geen genoeg van. Ik ben ondertussen al de tel kwijt geraakt van het aantal leuke bandjes uit Zweden, maar dit is er zeker weer zo eentje, vooral het tweede nummer sloeg meteen aan bij mij. Bij dit genre is het alleen wel even kijken hoe lang het allemaal leuk blijft, de verveling slaat soms nogal snel toe. Voorlopig geen last van hier .

avatar van Zwammer
3,5
Waar lijkt het op dan?

avatar
Electro_
Kissogram, Alice in Videoland... Maar zie dat je op beiden niet gestemd hebt. Gelijk ook luisteren dus.

avatar van Zwammer
3,5
Alice In Videoland ken ik wel. Van het geweldige nummer Cut The Crap
Maargoed ik zal dit is proberen

avatar van Zwammer
3,5
Zo ik heb het een paar keer geluisterd en het is inderdaad best geniaal. Dat er in het Zweeds gezongen wordt vind ik wel wat minder, maar de beats maken dat meestal meer dan goed. Er zitten wel een paar saaie nummers tussen, maar natuurlijk ook een paar hele sterke songs. Wat mij betreft zijn nummers 3 t/m 6 de beste van het album. 3.5*

avatar van sander.
3,5
Top album. Zweedse electronica is gewoon geweldig.

avatar van SirNoodle
2,5
aangenaam plaatje, niet meer, niet minder.
dit is trouwens het voorprogramma van die superZweden Kent tijdens de komende 2008-tour.

avatar
3,0
Al luisterende erg leuk, maar achteraf blijft er niet heel veel hangen. Nét iets te standaard allemaal...

3*

avatar van Guinness1980
3,5
Normaal is electronica/electropop abosluut niet mijn ding maar dit album bevalt uitstekend.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:08 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:08 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.