MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rowwen Hèze - Voorwaartsch (2019)

mijn stem
3,70 (15)
15 stemmen

Nederland
Pop
Label: Modestus

  1. Voorwaartsch (3:48)
  2. Casa Halleluja (3:28)
  3. Gekapseisd (4:26)
  4. Mien Eige Manier (2:59)
  5. Elke Ierste Kier (3:34)

    met Blackbird

  6. Leidingwater (3:01)
  7. Middag in Mei (4:40)
  8. Zigeunerin (3:29)
  9. Gisteroavend (3:36)
  10. Drei Alles Um (2:50)
  11. Vastenoavend Is Vurbeej (4:21)
  12. Moaneschien (4:06)
  13. Niks Zonder Ow (2:35)
totale tijdsduur: 46:53
zoeken in:
avatar van Bartjeking
4,0
Tot Rodus & Lucius was álles raak wat Rowwen Heze maakte, althans wat mij betreft. Maar het lijkt erop dat er na 13 jaar weer een plaat is gemaakt die van hetzelfde niveau is. Heb er pas een luisterbeurtje opzitten, toevallig rijdend door Rowwen-Heze-land en dat pakte meteen. Weer een aantal echte Poels-observaties. Heel erg fijn. Voorwaartsch!

avatar
3,5
Volledig eens met de bovenstaande eerste reactie. Met name Geal vond ik een dieptepunt na een aantal topalbums.
Voorwaartsch heb ik nu een paar keer beluisterd en het is een aangename verrassing. Tot nu toe vind ik eigenlijk alleen het vijfde nummer, met Blackbird (ik ben verder ook niet bekend met deze artiest), een minder nummer. Zal hem nog vele malen gaan draaien

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:16 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:16 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.