Recent kwam Come IntoView op m'n pad, een goed nummer dat direct de aandacht trekt. Het wordt gelabeld als progressive rock, maar in dit nummer zit evenveel soul als dat. Het hangt er ergens tussenin.
Spreekt de aparte, scherpe stem van Duffy je aan, zoek dan ook dit nummer eens op. De klankkleur is vergelijkbaar. En nee, je hoort die zangeres niet meteen; pas na een minuut of twee.
Op de rest van het album heeft ze btw niet altijd die Duffy-toon. De ene keer meer dan de andere keer. Grote delen van de nummers bevatten zelfs überhaupt geen vocalen.
Het geheel zou potentieel aantrekkelijk kunnen zijn voor mensen die weleens de wat vroegere albums van Earth & Fire opzetten, hoewel Jerney Kaagman een vlakker geluid heeft.