MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Vader Abraham - Je Zit op Rozen (1983)

mijn stem
geen stemmen

Nederland
Pop
Label: Philips

  1. Je Zit op Rozen (4:25)
  2. Gelukkig Zijn Kun Je Niet Kopen (4:06)
  3. Mensen Zijn Er voor Mensen (4:01)
  4. 23 Mei (3:24)
  5. Duizend Mijlen (4:55)
  6. De Vlinder (3:08)
  7. Dromen (3:42)
  8. Vraag 't de Dieren (4:00)
  9. Bij Ons Thuis (4:00)
  10. Wij Danken U (2:57)
  11. Gebeurtenissen (2:55)
  12. Er Zijn Nog Altijd Rozen (4:15)
totale tijdsduur: 45:48
zoeken in:
avatar van B.Robertson
Na zijn avontuur met de wuppies bracht Vader Abraham dit totaal over het hoofd geziene album uit.
Ik ken het dus ook niet. Mogelijk het laatste 'echte' Vader Abraham-album.

avatar van nlkink
Ik ken alleen Je Zit Op Rozen, de zoveelste ode aan het stamcafe. Kennelijk een single want was met regelmaat op de radio. Andre van Duin heeft nog in zijn Dik Voormekaar Show een montage gemaakt waarbij het refrein van Je Zit Op Rozen naadloos overging in het refrein van Het Kleine Cafe Aan De Haven.
Rest is inderdaad onbekend.

avatar van B.Robertson
Onlangs bij de kringloop dit 'obscure' album uit 1987 op de kop getikt: Vader Abraham zingt over apen en andere mensen - Vader Abraham - Muziekweb

Lijkt me toch een regulier album, in '94 en '97 zijn de nodige tracks 'gerecycled' onder de naam Pierre Kartner op de albums Lach naar de Wolken en De Mooiste Luisterliedjes - valt niet mee zijn discografie in kaart te brengen als het niet op Discogs staat.

avatar van nlkink
Deze titel moet hier op MuMe opgevoerd worden.

avatar van B.Robertson
Kan geen goede hoes vinden, en al kon ik scannen: er zit een grote sticker op mijn CD-boekje.
LP heeft een iets andere hoes: dezwarteschijf: Vader Abraham - Zingt Over Apen En Andere Mensen (1987) - dezwarteschijf-vinyl.blogspot.com

Ik wil nog wel eens het risico op een afgekeurde toevoeging lopen met het (mogelijk) over het hoofd geziene album Zo Zal Het Altijd Zijn van eind jaren zeventig.

Voor de goede orde heb ik het nummer Je Zit op Rozen opgezocht op YouTube en gevonden bij een optreden bij Op Volle Toeren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.