MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Outlaw Posse - My Afro's on Fire! (1990)

mijn stem
geen stemmen

Verenigd Koninkrijk
Hip-Hop
Label: Gee Street

  1. Session in Poetry (3:50)
  2. Stop the Negativity (4:02)
  3. Doin' Our Thang (4:37)
  4. Path 2 Survival (4:11)
  5. Original Dope! (3:48)
  6. Let Y'self Go (4:27)
  7. I Teach the Power (2:17)
  8. With a 'K' (1:52)
  9. Future Rap (5:14)
  10. II Dam Funky (4:38)
  11. Cashin' Large Cheques (4:12)
  12. Make da Moov (5:18)
  13. I Get Wild (5:29)
  14. I Mean Bizness (4:32)
  15. Lyrical Messiah (Pt. II) (4:24)
  16. Winner (4:51)
  17. Whose Afro's on Fire (1:59)
totale tijdsduur: 1:09:41
zoeken in:
avatar
raffael77
Dit is 1 van mijn super funky hiphop albums en aanrader vooriedereen die van dit soort hiphop houd. Ik heb deze toegevoegd aan deze site en zal spoedig meer droppen hier. FF de hiphop shit updaten met meer albums.

avatar van P Jay
Laat je maar eens gaan, raffael!

avatar van psychonaatje
raffael77 schreef:
Ik heb deze toegevoegd aan deze site en zal spoedig meer droppen hier. FF de hiphop shit updaten met meer albums.

WTF? Volgens mij heb ik 'm toch echt helemaal zelf toegevoegd, zonder enige vorm van hulp. Ben nog lang genoeg bezig geweest met (het vinden van) de hoes. Overigens wel funky en (merkwaardig genoeg) Brits!

avatar van BoordAppel
Vreescht niet:

toegevoegd: gisteren 12:09 uur
toegevoegd door: psychonaatje

avatar van psychonaatje
Daar had ik wel naar gekeken, maar dat maakt het niet minder merkwaardig.

avatar van MJ_DA_MAN
Sterker nog, raffael77 heeft nog geen enkel album toegevoegd . Maar het maakt niet uit, het gaat er maar om dat ie er staat.

avatar
raffael77
MJ_DA_MAN schreef:
Sterker nog, raffael77 heeft nog geen enkel album toegevoegd . Maar het maakt niet uit, het gaat er maar om dat ie er staat.


Dat komt omdat hier het invoeren niet erg makkelijk gemaakt wordt, ik dacht dat ik dat had gedaan weet ik veel maar ze doen veel te moeilijk.

avatar
raffael77
psychonaatje schreef:
(quote)

WTF? Volgens mij heb ik 'm toch echt helemaal zelf toegevoegd, zonder enige vorm van hulp. Ben nog lang genoeg bezig geweest met (het vinden van) de hoes. Overigens wel funky en (merkwaardig genoeg) Brits!


Sorry hoor ik wist niet dat je kwaad werd. Ze komen daar vandaan maar je kan niet horen dat ze uit UK komen is gewoon USA engels

avatar van psychonaatje
Ja, ik vind het nogal raar dat je met de eer wil strijken als iemand anders het werk heeft gedaan. Ik hoef niet zo nodig de props te hebben, zoals MJ zegt: het gaat erom dat 'ie erop staat. Maar dat een ander met de eer wil gaan strijken, dat gaat met toch echt een stapje te ver.
En ik kon echt binnen 5 seconden horen dat ze Brits waren, want ze hebben echt een behoorlijk Brits accent. De beats en de flow klinken wel 'gewoon' Amerikaans, maar aan het accent is het echt wel te horen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:37 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.