MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

William DuVall - One Alone (2019)

mijn stem
2,90 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Folk
Label: DVL

  1. Til the Light Guides Me Home (2:55)
  2. The Veil of All My Fears (4:43)
  3. The 3 Wishes (3:59)
  4. Strung Out on a Dream (3:35)
  5. White Hot (4:26)
  6. Still Got a Hold on My Heart (3:54)
  7. Smoke and Mirrors (4:28)
  8. So Cruel (4:01)
  9. Chains Around My Heart (3:35)
  10. Keep Driving Me Away (4:53)
  11. No Need to Wonder * (4:27)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 40:29 (44:56)
zoeken in:
avatar van Ducoz
2,0
Heel erg nietszeggend. Verrassend hoe weinig er van zijn stem overblijft zonder het rauwe, logge geluid van Alice in Chains.

avatar van milesdavisjr
2,0
Duvall heb ik nooit een boeiende zanger gevonden, hoewel ik de beste man al het succes van de wereld gun. Dat de heren van Alice In Chains destijds een doorstart hebben gemaakt was hun goed recht maar Layne vervangen bleek voor mij onmogelijk. Staley was gezegend met een werkelijk fenomenale stem, met een geheel eigen karakter. Als ik Dirt aan mij voorbij hoor trekken krijg ik nog steeds af en toe kippenvel van man's vocale kunsten. Met het vertrek van Layne naar de eeuwige jachtvelden bleek het boek voor mij mij min of meer gesloten. Hoewel Black Gives To Blue nog wel degelijk zijn momenten kent. Dan dit plaatje; dat valt niet mee, de nummers lijken zoveel op elkaar dat het songmateriaal voor mijn gevoel volledig inwisselbaar is. Duvall tokkelt er lustig op los maar nergens weet de plaat te ontbranden, dat Duvall's stem af en toe tegen het valse aan zit helpt ook al niet mee. One Alone klinkt puur en kaal en dat spreekt in het voordeel van de schijf, dat element kan echter het haast dodelijk saaie songmateriaal niet redden.

avatar van WesleyX16
Oh dit viel tegen... jammer zeg... Ik heb hem niet afgeluisterd. Dus ook geen mening over het gehele album.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.