MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

United Vibrations - Galaxies Not Ghettos (2011)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Jazz / Funk
Label: Ubiquity

  1. Yeah (6:11)
  2. No Space No Time (3:55)
  3. My Way (4:26)
  4. Circle (3:13)
  5. I Know Who I Am (4:53)
  6. Motto (6:01)
  7. Ra! Part 1 (3:39)
  8. Ra! Part 2 (3:42)
  9. Maya (8:50)
totale tijdsduur: 44:50
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Ik ben deze band op het spoor gekomen, omdat de drummer van Yussef Kamaal ook de drummer is van United Vibrations (Yussef Dayes). Op Youtube is deze beste kerel al langzaam aan het uitgroeien tot een voorzichtige legende. Een erg krachtige en virtuoze drummer.

En dat is op deze plaat ook te horen. De drums rammen de plaat flink bij elkaar. En dat is best mooi, want de band brengt een crossover van spiritual jazz, afrobeat, funk, reggae, dub, hiphop en punkrock (jawel). Een lekker stevige plaat dus. Ik las ergens de term cosmodelic afro-punk

De bezetting is: Ahmad Dayes (trombone), Kareem Dayes (bas), Wayne Francis (sax), Yussef Dayes (drums).
Uiteindelijk is het voornamelijk dichttimmeren van de sound (Yussef Dayes) en niet erg boeiende solo's. De muziek kent ook weinig virtuoze solo's. Afro-Punk vind ik niet eens een slechte omschrijving, en ik ben geen liefhebber van punk.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.