MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Anarchus - Final Fall of the Gods (1990)

mijn stem
geen stemmen

Mexico
Metal
Label: Rigid

  1. Flowers to the Pigs (2:00)
  2. Final Fall of the Gods (2:34)
  3. Ishavet Kaller (1:51)
  4. The Entity in the Room (1:55)
  5. Creation of a Religion (1:15)
  6. Jesus Christ (1:42)
totale tijdsduur: 11:17
zoeken in:
avatar van B.Robertson
De eerste Mexicaanse grindcore EP? Brujeria debuteerde ook in dat jaar met een EP en hoewel die bekender zijn, vind ik Anarchus sterker. Opgericht in 1987 is de band nog steeds actief met bassist/zanger Pancho als vaste waarde en met (protest)thema's over anarchie, geweld en oorlog, controle en manipulatie van de mensheid door religies en sekten. Final Fall of the Gods werd eind januari dit jaar opnieuw uitgebracht door Mierdas op CD met de originele versie en een rough mix.

avatar van ZAP!
Band vernoemd naar track 3 van Messiah - Hymn to Abramelin?

avatar van B.Robertson
Dat zou wel eens heel goed kunnen. Kom onder zoekterm Anarchus eigenlijk alleen maar de band tegen. Anarchus - Wikipedia

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.