MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Dublin Death Patrol - DDP 4 Life (2007)

mijn stem
3,54 (12)
12 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Godfodder

  1. R.I.P. (2:43)
  2. Unnatural Causes (3:06)
  3. Mentally Unstable (3:49)
  4. Pigs in the Hollow (3:59)
  5. DDP for Life (4:31)
  6. Sid Vicious (2:59)
  7. Iron Fist (2:56)
  8. Cold Sweat (3:09)
  9. Lights Out (4:20)
  10. Trail of the Executioner (5:11)
  11. Devil in Disguise (4:09)
  12. Corruption (5:18)
totale tijdsduur: 46:10
zoeken in:
avatar
MetalDex
Aardige old-scool thrasher met veel punkinvloeden van deze gelegenheidsband met onder andere Chuck Billy (Testament), Stevie Souza (ex-Testament, ex-Exodus), Willy Lange (Lääz Rockit) en Eddie Billy (Vio-Lence). Er staan een paar erg goede nummers op zoals R.I.P., Unnatural Causes, Pigs in the Hollow, Sid Vicious en Devil in Disguise. De Motörhead-cover Iron Fist heb ik vaker en beter gehoord, maar de Thin Lizzy-cover Cold Sweat is weer erg goed.

Alleen heb ik geen idee hoe ze live optreden met naast twee zangers (Billy en Souza) vier gitaristen, drie bassisten en twee drummers in de gelederen.

3,5*

avatar van paulisdik
3,5
MetalDex schreef:


Alleen heb ik geen idee hoe ze live optreden met naast twee zangers (Billy en Souza) vier gitaristen, drie bassisten en twee drummers in de geledere


ik denk dat ze om de nummer dan gaan zingen

avatar
MetalDex
paulisdik schreef:
(quote)


ik denk dat ze om de nummer dan gaan zingen


Nou het zingen is geen probleem, ze zingen allebei tijdens die nummers, maar ik zie niet zo snel twee drummers, drie bassisten en vier gitaristen tegelijkertijd spelen.

avatar van paulisdik
3,5
ja volgens mij wordt dat een heel groot podium anders een heel groot probleem

avatar van Maximusic
Heb ze gezien op Fields of Rock.
Vond het vooral gaaf Chuck Billy te zien.
Ik vond het wel goed klinken de zang werd steeds in stukken afgewisseld niet per nummer. Instrumentaal weet ik niet precies hoe ze dat deden

avatar van Schizophrenia
Ik wel, de helft was er toen niet.
De ene keer ziet die erbij en de andere keer die.
Het komt niet zo nauw met de bandleden het is dan ook een echt sideproject.

avatar van wizard
2,5
Tja. Aardig plaatje, maar ben er niet ondersteboven van. De nummers knallen nergens en komen niet goed tot leven. Het is allemaal degelijk, maar bij gebrek aan spectaculair gitaar- of drumwerk wordt het bij vlagen saai. Ik heb moeite dit album helemaal uit te luisteren.

avatar van wizard
2,5
Na een paar keer luisteren is mijn mening onveranderd: teveel midtempo, geen opvallende solo's, saai drumwerk. Na een paar nummers heb ik het trucje wel gehoord. En eigenlijk vind ik de covers nog de beste nummers.

Tijd om er een cijfer aan te hangen: 2.5*.

avatar van Dexter
3,5
Steve "Zetro "Mt. Ego" " Souza kondigde gisteren een nieuw album aan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:06 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:06 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.