MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Earth Rot - Black Tides of Obscurity (2020)

mijn stem
3,75 (4)
4 stemmen

Australiƫ
Metal
Label: Season of Mist

  1. Dread Rebirth (5:57)
  2. New Horns (4:14)
  3. Towards a Godless Shrine (5:39)
  4. Unparalleled Gateways to Higher Obliteration (5:16)
  5. Ancenstral Vengeance (4:20)
  6. The Cape of Storms (4:03)
  7. Serpent's Ocean (4:30)
  8. Mind Killer (3:30)
  9. Unravelling Vapour of Sanity (5:11)
  10. Out in the Cold (2:42)
totale tijdsduur: 45:22
zoeken in:
avatar van namsaap
3,5
Earth Rot speelt op dit album een kruising tussen black- en death metal en bedient zich daarbij voor de gitaren van het typische zweedse HM-2 kettingzaaggeluid. Het album als geheel is een beetje wisselvallig. Sterke nummers met monsterriffs, zoals Dread Rebirth en Mind Killer, worden afgewisseld met minder overtuigende nummers als Towards A Godless Shrine (dat overigens in het tweede deel wel aan kracht wint).

Productioneel is er weinig aan te merken op het album. De gitaren staan lekker vet in de mix, het drumgeluid klinkt goed gedefinieerd, zonder overdreven klinisch strakgetrokken te zijn.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:35 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:35 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.