MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Alain Markusfeld - Contemporus (1979)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Frankrijk
Rock / Electronic
Label: Egg

  1. L'oasis sous les étoiles (4:10)
  2. L'âme Flottante (3:42)
  3. Jazz a Casablanca (7:13)
  4. Fiesta Atomikâ (3:41)
  5. Il Pleut sur le Troisième Millénaire (4:17)
  6. Contemporus 1e Mouvement (3:06)
  7. Contemporus 2e Mouvement (5:05)
  8. Contemporus 3e Mouvement (5:00)
  9. Contemporus 4e Mouvement (6:22)
totale tijdsduur: 42:36
zoeken in:
avatar
3,5
Ik heb deze plaat gekocht begin jaren 80 in het kleine gezellige platenzaakje Sinking Ship Record Shop. Iedere week kocht ik daar een plaat en vaak vanuit tijdschrift Vinyl of wat er op VPRO radio te horen was.
Maar zo nu en dan ook even kijken wat in de sale bak stond. Dat was deze plaat voor 12,90 gulden. Ik denk dat ik niets anders kon vinden en weg gaan zonder iets , dat kon ik de eigenaar niet aandoen. Dus een stukje beluisterd en toch maar meegenomen. Ik weet nog wel dat ik thuis niet precies wist wat ik hiermee aan moest. Waar moest ik deze plaat plaatsen ?
Alain Markusfeld is een Franse multi instrumentalist, componist. Deze muziek heeft van alles in zich, het is duidelijk prog georiënteerd, soms wat avant garde, jazz, neo klassiek. Dat maakte het wat lastig om een goed oordeel te geven. De plaat was uitgegeven op het Egg label en dat kende ik van wat Franse Popol Vuh platen. Een kwaliteits label dus. Alain Markusfeld verdronk bij mij een beetje tussen het new wave geweld, terwijl bepaalde minimalisten zich daarin kranig staande wisten te houden.
Nu na zoveel jaren weer eens op de platenspeler gelegd. En , het is best goed. Zeker de B kant, Contemporus, is een spannend geheel, afwisselend.
Alain Markusfield heeft nog veel meer platen gemaakt, maar deze lukte me al niet om hem toe te voegen (hoes). Gelukkig heeft iemand anders dat stapje gezet.

avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
Teacher schreef:

Alain Markusfield heeft nog veel meer platen gemaakt, maar deze lukte me al niet om hem toe te voegen (hoes). Gelukkig heeft iemand anders dat stapje gezet.


Alain Markusfeld - MusicMeter.nl

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.