MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Gare du Nord - Club Gare du Nord (2005)

mijn stem
3,11 (14)
14 stemmen

Nederland
Electronic
Label: [PIAS]

  1. Are You Coming with Me (3:42)
  2. What's Up (4:37)
  3. It's in the Mind, Not in the Eye (3:19)
  4. Poor Boys Blues-for Nick Drake (3:59)
  5. Exquis-it Baby (3:46)
  6. Somethin' Like That (4:18)
  7. Tom's Song (3:50)
  8. Watch You Step-mind the Gap (2:56)
  9. Go Back, Jack (3:15)
  10. Ou Estton Singe-where Is Your Monkey (3:04)
  11. We Still Grow (5:58)
totale tijdsduur: 42:44
zoeken in:
avatar van Hans Brouwer
Ik was afgelopen woensdag in de Woerdense Bibliotheek om leesvoer te halen voor de komende pinksterdagen. Ik zag dit album "Club Gare du Nord (2005)" liggen en ik dacht zal ik wel of zal ik niet......... Uiteindelijk heb ik besloten de cd toch maar te lenen. Ik heb deze cd nu een aantal keren gedraaid en ik kan zeggen dat Gare Du Nord toch wel heel lekkere muziek maakt .

Op een andere muzieksite, die ik ook regelmatig bezoek, staat het volgende over dit album geschreven:
"Achter Gare Du Nord houdt het Nederlands/Belgische producersduo Doc (Ferdi Lancee) en Inca (Barend Fransen) zich schuil. Op Club Gare Du Nord zetten zij de lijn van hun bijzonder goed verkochte voorgangers (In Search Of) Excellounge en Kind Of Cool voort. Deze titels stellen een combinatie van lounge en urban jazz in het vooruitzicht. Tel hier een portie deltablues bij op en je hebt de sound van Club Gare Du Nord: ingehouden, broeierig en bovenal verleidelijk. Inmiddels hebben Doc en Inca hun eigen Cell4-Studio in Nederland gebouwd waartussen februari 2004 en juli 2005 het materiaal voor deze cd werd opgenomen. Voor de finishing touch nodigde Gare Du Nord de Frans/Zwitserse trompettist Erik Truffaz uit wiens ijle trompetklanken schitterend opgaan in de sfeervolle composities. Het melancholieke gevoel van Club Gare Du Nord fungeert uitstekend om op gang te komen op een druilerige zondagmiddag, na een zware nacht stappen."

Gare Du Nord heeft mij aangenaam verrast .

avatar van Rinus
3,5
En weer gewoon een nlekker jazzy plaat van deze band, in het verlengde van hun vorige album "Kind of Cool". Doet het goed op de achtergrond, maar ook als luisterplaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.