Mssr Renard
Erg fijne jazzrockfusion-plaat die in de basis erg ritmisch is (het ensemble heeft een drummer en percussionist), melodieuze baspartijen (electrische bas) waarop de solisten (sax, fluit, trompet en piano) mooi hun gang kunnen gaan.
Het tempo zit er vaak lekker in en de solo's vind ik zelf erg fraai. De plaat is voorbij eer je het weet, maar dan kun je hem gewoon weer een keer opzetten.
Nick Walters is bekender van het jazzrock-ensemble Ruby Rushton, waar Ed Cawthorne ook deel van uitmaakt. Percussionist Joseph Deenmamode heeft ook eerder al bij Ruby Rushton gespeeld. Hierdoor ligt de sound van deze plaat ook een beetje in het verlengde daarvan.
Het heeft een fijne seventies-vibe, en ik hoor wel wat terug van muziek als Herbie Hancock of Ian Carr (Nuclues) of Soft Machine.