MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Joji - Nectar (2020)

mijn stem
3,25 (12)
12 stemmen

Japan
R&B / Pop
Label: 88rising

  1. Ew (3:27)
  2. MODUS (3:27)
  3. Tick Tock (2:12)
  4. Daylight (2:43)
  5. Upgrade (1:29)
  6. Gimme Love (3:34)
  7. Run (3:15)
  8. Sanctuary (3:00)
  9. High Hopes (3:02)

    met Omar Apollo

  10. NITROUS (2:11)
  11. Pretty Boy (2:36)

    met Lil Yachty

  12. Normal People (2:46)

    met rei brown

  13. Afterthought (3:14)
  14. Mr. Hollywood (3:22)
  15. 777 (3:01)
  16. Reanimator (3:03)

    met Yves Tumor

  17. Like You Do (4:00)
  18. Your Man (2:43)
totale tijdsduur: 53:05
zoeken in:
avatar van Septua
2,5
Vreemd dat hij van een eigen stijl (SLOW DANCING IN THE DARK en natuurlijk al zijn oudere werk) naar een stereotype pop stijltje is gegaan.. Your Man kan zo gedraaid worden bij Radio 538 en je zou mij niet kunnen vertellen dat dat Joji is. Erg jammer dat zoveel talent verspilt wordt.

avatar van Septua
2,5
Eerste luisterbeurt zit erop, ben gelijk 'Can't Get Over You' gaan luisteren om dit weg te spoelen. Wat een gladde bende, als een vis ingesmeerd met boter geworpen in een plas vol met olie. Het klinkt allemaal zo gemaakt, te kijk mij eens verdrietig zijn en nergens echt een uitschieter. Dan is Run nog het beste nummer van het album voor mij, maar die kende ik al.

Is dit nou echt de man die Yeah Right, Will He en Slow Dancing in the Dark heeft gemaakt? Wat een teleurstelling.

avatar van Subtle_Fuse
3,5
Hoe heeft dit een lagere rating dan BALLADS 1? Zijn beste werk tot nu toe.

avatar van Septua
2,5
Subtle_Fuse schreef:
Hoe heeft dit een lagere rating dan BALLADS 1? Zijn beste werk tot nu toe.


Ik denk voornamelijk omdat daar veel meer plezier en liefde in is verwerkt? Dit klinkt als een geforceerd projectje waar zijn fans op wachten in plaats van iets waar hij zelf 100% achter staat.

avatar
5,0
Thank you for this music, I'm for a moment ok.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:18 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:18 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.