MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Omar Apollo - Apolonio (2020)

mijn stem
2,75 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
R&B / Pop
Label: Warner

  1. I'm Amazing (2:23)
  2. Kamikaze (3:30)
  3. Want U Around (4:07)

    met Ruel

  4. Stayback (2:39)
  5. Hey Boy (1:42)

    met Kali Uchis

  6. Dos Uno Nueve (219) (3:07)
  7. Useless (3:03)
  8. Bi Fren (2:51)
  9. The Two of Us (2:32)
totale tijdsduur: 25:54
zoeken in:
avatar van Reijersen
1,5
Vrij korte plaat van Omar Apollo met zijn Apolonio. Omar maakt easy R&B. Alles wat je van die omschrijving mag verwachten is er. Van prima in het gehoor liggende midtempo songs, tot aan slijmerige zwijmelballads. Snel wat saai en ook zijn af en toe Spaanse invloeden (Dos Uno Nueve en Bri Fen) helpen niet echt om het heel boeiend te houden.

avatar van vinylbeleving
4,0
Kan het haast niet meer oneens zijn met bovengenoemde.
Apolonio klinkt nog wel als een mixtape, en je hoort dat Apollo nog zoekende is in zijn sound, maar alleen al een nummer als Want U Around, waarin Apollo met zijn hoge uithalen, haast als een jonge Prince klinkt, kun je toch geen 1,5 geven?!
Ik zet er 4 sterren tegenover voor het tegenwicht, al is dit eigenlijk een 3,5 plaat. Zijn officiële debuut Ivory klinkt wel een stuk spannender.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.