MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Craig Erickson - Two Sides of the Blues (1995)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Blues
Label: Blues Bureau

  1. East Texas Blues (4:59)
  2. You Bring Me Up (5:24)
  3. You Just Don't Know (5:13)
  4. Little Cafe (4:59)
  5. Ego Tripper (4:48)
  6. No Reply (8:04)
  7. Buried Treasure (1:25)
  8. Wealthy Man (5:42)
  9. Out of Town (5:52)
  10. Natural Disaster (3:08)
  11. Beggar or a King (4:14)
totale tijdsduur: 53:48
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
In powertrio-vorm opgenomen Texasblues-plaat waar met name de power erg opvalt. De plaat heeft een krachtige productie, waar de drums en gitaar lekker uit de muzikale verf komen. Songmatig is dit ook Craig's meest overtuigende plaat. Het leek in deze periode alsof Mike Varney's Blues Bureau de ene na de andere spetterende bluesrockplaat afleverde. Sowieso lijkt die eerste helft van de jaren negentig een soort enorme muzikale vijver om dit soort parels uit te vissen.

Het belachelijk groovende 'Just Don't Know' is verslavend (die drumpartijen, zalig!), Op 'Ego Tripper' gaat de band ook aardig los en 'No Reply' is ook een huzarenstukje (ik ben echt een sucker voor een flinke bluesballad). Hoog aanbevolen!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.