MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Information Society - Information Society (1988)

mijn stem
3,31 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Dance
Label: Tommy Boy

  1. What's on Your Mind (Pure Energy) (4:36)
  2. Tomorrow (4:12)
  3. Lay All Your Love on Me (3:41)
  4. Repetition (4:34)
  5. Walking Away (5:04)
  6. Over the Sea (3:51)
  7. Attitude (4:13)
  8. Something in the Air (4:54)
  9. Running (7:46)
  10. Make It Funky (1:08)
totale tijdsduur: 43:59
zoeken in:
avatar van Leland Palmer
What's on Your Mind is een fenomenale plaat! Eén van mijn favoriete 80's nummers. Ik zie geen posts? Aardig onbekend hier dus.

avatar van RogerV
4,0
Dit is inderdaad behoorlijk vergeten muziek. Al heft deze groep maar een hit in Nederland gehad en dat was pas in 1991.

Overigens is dit best een leuk album. Het mengt de invloeden van Depeche mode-synthpop en het 80's freestyle geluid bijeen. Beide afstammelingen van het Kraftwerk geluid, te horen ook aan de herkenbare vonkende beats.

Hoewel je de leeftijd aan het album afhoort is het toch zo sterlk geproduceerd dat het niet uitmaakt. De melodieen zijn nog steeds erg pakkend en ook worden er leuke samples gebruikt.

avatar van vigil
4,0
Dit is het debuut album van deze Amerikaanse formatie welke het nodige succes had in vooral eigen land en Canada. De single What's on Your Mind (Pure Energy) wist in Amerika maar liefst de 3de plek te bereiken en had wekenlang de nummer 1 te pakken in de dancecharts. Door de lange chartrun gingen er maar liefst een half miljoen singles over de toonbank. In de single zitten samples van gesproken teksten van Star Trek's karakters Mr. Spock en Dr. McCoy.

Het album lifte aardig mee op dat succes en behaalde daardoor ook een gouden plaat. Ik heb de LP en die bestaat uit een software (kant a) en een hardware (kant b) gedeelte. Of te wel synthpop (a) en dancepop (b).

Blijkbaar had één van de heren van Erasure ook een kopie van dit album want hun niet veel later opgenomen zeer succesvolle cover versie van ABBA's Lay All Your Love on Me (ABBA Esque) wijkt niet veel af van de hier te vinden opname.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.