MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Eyolf Dale - Being (2021)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Noorwegen
Jazz
Label: Edition

  1. The Lonely Banker (5:15)
  2. Northern Brewer (4:55)
  3. Behind 315 (5:05)
  4. Forward from Here (4:33)
  5. The Pondering (6:20)
  6. Fast Forward, Peace of Mind (4:48)
  7. Ace (5:44)
  8. How Could It Be? (5:39)
totale tijdsduur: 42:19
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Deze moet ik nog luisteren. Ik ken Eyolf Dale van de platen van ondermeer Daniel Herskedal, maar volgens mij ken ik ook oudere platen van Eyolf, maar deze is anders omdat het een pianotrio betreft.

Hier een kort documentaire over de totstandkoming van het album: Eyolf Dale 'Being' Documentary - YouTube

avatar
Mssr Renard
Erg mooie plaat waar Eyolf Dale naast piano ook een ampli-celeste speelt, maar één van de gaafste instrumenten die op deze plaat wordt gebruikt is de zingende zaag door bassist Per Zanussi. Een instrument dat echt behoorlijk moeilijk is om onder de knie te krijgen.

Ook hier weer een mooie en gebalanceerde mix van neoklassiek impressionisme, nordic folk en nordic jazz.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.