MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sparks - Annette [Cannes Edition] (2021)

mijn stem
3,33 (9)
9 stemmen

Verenigde Staten
Score / Pop
Label: Milan

  1. So May We Start (3:44)

    met Adam Driver, Marion Cotillard en Simon Helberg

  2. True Love Always Finds a Way (1:25)

    met Marion Cotillard

  3. We Love Each Other So Much (3:32)

    met Adam Driver en Marion Cotillard

  4. I'm an Accompanist (1:24)

    met Simon Helberg

  5. Aria (The Forest) (3:17)

    met Marion Cotillard en Catherine Trottman

  6. She's out of This World! (2:23)

    met Adam Driver en Marion Cotillard

  7. Six Women Have Come Forward (2:03)

    met Six Women

  8. You Used to Laugh (2:13)

    met Adam Driver

  9. Girl from the Middle of Nowhere (2:57)

    met Marion Cotillard

  10. Let's Waltz in the Storm! (3:33)

    met Adam Driver en Marion Cotillard

  11. We've Washed Ashore - Baby Aria (The Moon) - I Will Haunt You, Henry (4:49)

    met Adam Driver, Marion Cotillard, Catherine Trottman en Hebe Griffiths

  12. Premiere Performance of Baby Annette (2:13)

    met Adam Driver en Wim Opbrouck

  13. All the Girls (1:19)

    met Adam Driver

  14. Stepping Back in Time (2:04)

    met Adam Driver, Marion Cotillard en Catherine Trottman

  15. Sympathy for the Abyss (3:51)

    met Adam Driver en Devyn McDowell

totale tijdsduur: 40:47
zoeken in:
avatar
4,0
Deze soundtrack krijgt door hoogtepunten zoals Aria, We Love Eachother So Much en vooral het enorm beklijvende Sympathy for The Abyss toch wel 4*. Denk dat je om deze soundtrack ten volle te kunne appreciëren wel de film/musical gezien moet hebben om zo volledig te weten waar de muziek echt over gaat, helaas werden enkele muzikale stukken ut de film/musical weggelaten op deze soundtrack..

avatar van Gizzmann
2,0
We Love Each Other So Much vind ik denk ik de meest vervelende muziektrack uit 2021 die ik gehoord heb

avatar van RonaldjK
'Wie heeft wel eens een boek van mij gelezen?' vroeg schrijver Ronald Giphart ooit tijdens een lezing aan middelbare scholieren. Een enkele hand ging omhoog.
'En wie heeft wel eens een uittreksel van één van mijn boeken gelezen?' De meeste handen gingen de lucht in, aldus de schrijver in een interview.

Sparks' werk kun je grofweg in drie categorieën indelen: (art)rock, dance en filmmuziek; in 2021 verscheen deze soundtrack. Deze Cannes is de samenvatting van de Unlimited Edition en is vast (iets) lichter te behappen dan de lange versie.

Filmmuziek spreekt zonder de bewegende beelden vaak minder aan en dat geldt ook voor Annette.
Toch zijn er drie nummers waarvan ik oprecht geniet: So May We Start klinkt dankzij eigen zanger Russell Mael logischerwijs als Sparks, in Aria (The Forest) is het sopraan Catherine Trottmann die de sterren van de hemel zingt en in All the Girls is het de diepe stem van Adam Driver (de acteur is afgebeeld op de hoes) die me pakt. Je hoort hierin de stijl van Sparks' componist Ron Mael, tegelijkertijd zijn de laatste twee nummers sterk afwijkend van wat Sparks normaliter doet.

Drie nummers gingen naar mijn afspeellijst. Tot zover de samenvatting, op naar het album met de volledige tracklist.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.