MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Matt Carmichael - Where Will the River Flow (2021)

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Jazz
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Sognsvann (3:40)
  2. Firth (6:36)
  3. Cononbridge (4:58)
  4. The Spey (5:16)
  5. Interlude (2:04)
  6. Hopeful Morning (5:34)
  7. Where Will the River Flow (11:20)
  8. Dear Grandma (6:34)
  9. Valley (Improvisation) (6:16)
totale tijdsduur: 52:18
zoeken in:
avatar van spoon
3,0
Met toch duidelijk een schotse invloed. Nee, geen doedelzak gelukkig. Klinkt zeker origineel helaas weet het mij verder niet echt te overtuigen. Braafjes.

avatar
Mssr Renard
Brave jazz gespeeld over schotse folk-melodiëen. Ik vind Mammal Hands dan veel overtuigender. Ik vind deze plaat wat melig. En vooral erg saai. Op sommige songs zoals The Spey lijkt de band wat los te gaan, maar ik heb gavere folk/jazz-crossovers gehoord. Misschien ben ik ook geen folk-liefhebber. Ik moet dan altijd aan elfjes die dansen rond het kampvuur denken. Of dronken mannen in een kroeg. Of een combinatie daarvan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:47 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.