MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Laurent Bardainne & Tigre d'Eau Douce - Love Is Everywhere (2020)

mijn stem
3,75 (2)
2 stemmen

Frankrijk
Jazz
Label: Heavenly Sweetness

  1. Félin Méchant (4:03)
  2. Marvin (4:46)
  3. Kinshasa (4:31)
  4. Cabane (4:36)
  5. Bachibouzouk (4:41)
  6. Song Dong Hee (3:16)
  7. Love Is Everywhere (4:30)
  8. Everlasting Child (3:21)
  9. Le Vent, les Arbres, les Oiseaux M'encouragent (3:13)
  10. Apaches (5:32)
  11. Insolente (5:52)
  12. Star 5 (5:37)

    met Anthony Joseph

totale tijdsduur: 53:58
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Geweldige veelzijdige retro-jazzfunkfusion met acidjazz, souljazz, wereld- en lichte dub-invloeden.

Wat deze band zo leuk maakt is dat ze een organist hebben, wat de retro-sound erg bevordert. Een lekker nazomers plaatje, wat me helemaal is ontgaan, maar waar ik momenteel toch veel plezier aan beleeft.

Deze ook maar gelijk besteld via hun Bandcamp-pagina. Deze past mooi in mijn collectie moderne jazz-lp's.

Wellicht een leuke tip voor Brunniepoo, Broem ?

avatar van Broem
4,0
Thanx Mssr Renard Ik ga het album eens luisteren.

avatar
Mssr Renard
Voor de geïnteresseerden:
Laurent Bardainne & Tigre d'Eau Douce "Kinshasa" - Live Jazz à Sète 2020 - YouTube

Pas op: deze muziek kan een drumsolo bevatten.

En nog een (live-) video van Marvin:
Tigre d'Eau Douce - Marvin - 2019 - YouTube

avatar van Broem
4,0
Zekers een lekker album Mssr Renard Heerlijke combi die sax met dat orgel. Soms groovy en dan weer wat west-Afrikaanse invloeden. Erg lekker en voorlopig even op repeat hier. Top.

avatar
Mssr Renard
Broem schreef:
Zekers een lekker album Mssr Renard Heerlijke combi die sax met dat orgel. Soms groovy en dan weer wat west-Afrikaanse invloeden. Erg lekker en voorlopig even op repeat hier. Top.


Leuk dat het je bevalt. Dat op repeat zetten is herkenbaar, hahaha. Heerlijk.


avatar
Mssr Renard
Misschien was een 4,5* een beetje te voorbarig, dus doe er een klein halfje vanaf, maar de plaat is toch ijzersterk.

Niet verwacht dat dit soort jazzfunk nog gemaakt wordt. De plaat (een dubbel-lp) is echt een retro-feestje.

Het is alsof je een jaren '70 plaat opzet, met die typische warme mid-nineties productie.

Een heerlijk vibe, positieve en liefdevolle tracktitels en mooi en vloeiend spel op de sax en het orgel. Geen uitspattingen, geen improvisaties, maar gewoon een mooie luisterplaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.